Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szituáció ez?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom férfi. Illetve eddig azt hittem, hogy barátom. Körülbelül 5éve vagyunk azok, mindent tudunk a másikról, mindennap beszélünk, nagyon sűrűn találkozunk. 17évesen elcsattant pár csók az egyik nyáron, de beláttuk, hogy nincs értelme, egyikünk se akar a másiktól többet. Ugyan olyan jó viszonyba maradtunk, sőt azóta tényleg elválaszthatatlanok vagyunk. Ám az utóbbi időben elkezdtem valamit érezni. Még többet találkozunk, tényleg annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy nagyon. Viszont, Ő szerelmes másba, igaz reménytelenül. Sokszor mondja, hogy szép lány vagyok, jó fej, imád, zsörtölődik, de értitek, olyan kedvesen. Pár nappal ezelőtt megint leültünk kicsit itókázni (szoktunk kettesben inni néhanapján), aztán akkor is, lefeküdtem a díványra rám ugrált, jó igaz viccesen. Majd ő is kifeküdt mellém és megfogta a kezem és a fejét a hasamra tette, úgy pihent. Jó, nyilván én látok ebbe többet bele, de még is furcsa, kíváncsi lennék kívülállók NORMÁLIS véleményére. Nyilván nem akarok neki semmit szólni, hát ha ez csak egy pillanatnyi elmezavar.. ajh nemtudom
2013. jún. 19. 02:02
 1/6 A kérdező kommentje:
21/N
2013. jún. 19. 02:02
 2/6 anonim ***** válasza:
szeritnem is csak pillanatnyi elmezavar. Mikro egy pasi huzamosabb ideig nem jut nőhöz hajlamos arra hogy érzékenyebben érintse öt egy nő közelsége.
2013. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oldd meg! Ennyi. :D Mármint old ki a ruhaszalagod és bumm a sperma jöhet XD
2013. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hasonló szituba voltam.Ilyenkor jön fel a téma,hogy fiú és lány barátság van.

Megoszlanak a vélemények.

Nekem is hasonló lánybarátom volt,többet találkozott velem mint a barátjával,mi is kettesbe ittunk és én is rámozdultam.

Megbántam.Megbántam mert most már nem olyan mint régen.Nálam is pillanatnyi hév volt.Nem éri meg én azt mondom,hogy egy jó barátság tönkremenjen,mert ha történne is valami,utána már más.

23 F

2013. jún. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben próbálnék erről óvatosan beszélgetni vele. Lehet, hogy ő hasonlóan érez mint te, csak ugyanúgy nem meri újra felhozni a témát. Ha ennyire jó barátok vagytok, akkor nyilván nem gond az őszinteség.
2013. jún. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez olyan aranyos!!*-* :D próbálj célozgatni h ő érez-e vmit ha egy kicsit később is úgy érzed h "tettszik"
2013. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!