Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van manapság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ennyi bizalmatlan, önbizalomhiányos csaj? Egyszerűen ez miatt már ismerkedni is lehetetlen annyira bizalmatlanok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik,hogy csak páwa majmok vannak a világon és nekik nem elég jók....

De am tényleg.Ha próbálkozol náluk akkor inkább visszautasítanak mert azt hiszik szórakozol velük.

2013. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok magabiztosabb, kirívóbb stílussal rendelkezők és a nagy szájú lányok mind "elnyomják" őket.
2013. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem önbizalom hiányos egyik sem, ezt tapasztalatból írom! Azokkal szemben "visszahúzódóak", akik nem jönnek be nekik!!... Ha egy macsó kezd ki velük, rögtön eltűnik belőlük a bizalmatlanság! :(
2013. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak manapság van így. Ez azóta van, mióta feltalálták a tükröt.
2013. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 14:25


Ez az hogy én nem vagyok ronda,és a testem is ki sportolt.A stílusommal sincs baj.Nem azt mondom hogy Brad Pitt vagyok,de voltak már jól kinéző csajaim.

2013. jún. 19. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert van eszük. Te csak szegény magadra gondolsz és nem érdekel, hogy a lányoknak sokkal felelősségteljesebbnek és óvatosabbnak kell lenni. Nem állhatnak le mindenkivel. Én már találkoztam elég fura emberekkel, a mutogatós bácsitól kezdve avval aki a kocsiban verte a farkát miközben útbaigazítást kért (és csak 11 voltam..) Na most ezek után, meg amúgy is ha jól nevelik a lányokat, akkor van bennük annyi ész, hogy ne ugorjanak az első idegen karjaiba. Ha neked lenne egy lányod mit mondanál neki? Hogy persze kislányom menj csak el minden idegennel, ki tudja lehet, hogy ő az igazi, de az is lehet, hogy egy sorozatgyilkos?
2013. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Tele van a net tökéletes testű lányok képeivel, akiket előszeretettel lájkolnak a fiúk, férfiak, meg írják a dicsérő kommentet. Persze, hogy egy egyszerű lány ezután úgy érzi, hogy ő kevés...


17/L

2013. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én sem tudok lányokkal ismerkedni, mert azonnal elküldenek a fenébe, amint megszólítom őket...
2013. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!