Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy mellbimbó udvar még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellbimbó udvar még lehet szép?

Figyelt kérdés

Elég nagyok, és olyan aránytalannak tűnnek... Nem különösebben nagy a mellem, és nem is vagyok duci, de egyszerűen túl nagynak tűnik a rózsaszín rész... Hidegben még talán elmegy, mert összehúzódik, akkor elég normális méretű, de pl. a mostani melegben baromi nagyra kitágultak, majdnem akkorára, mint a tenyerem...


Próbálok randizni meg ilyenek, de nagyon félek attól, hogy ha valaki ezt meglátja, elrohan ijedtében, ezért nem is merem randira hívni a kiszemeltemet, mert ha odáig jutnak a dolgok, ez marha nagy csalódás lenne...


Kell-e ettől félnem? :/



2013. jún. 19. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha odáig eljuttok, szerintem ez nem fogja érdekelni :D
2013. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félned szerintem.
2013. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Viszonylag nekem is nagy. Mondjuk nekem a cickóim is szép nagy, formásak, a testalkatom arányos. Eddig ahány férfival volt dolgom, egyik sem panaszkodott rá. Előszeretettel kényeztették őket is.

23N

2013. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha szeret nem érdekli

ha érdekli, nem érdemli!

2013. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem nincs para :)
2013. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
das Pariser?
2013. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha hosszú fekete szőr nőne belőlük, az nagyobb gáz lenne
2013. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztosan akad olyan is akinek nem jön be, meg olyan is akinek igen.De ha szerelmes beléd, ahogy fent is írták már, szerintem ez nem rettenti el és elfogad úgy ahogy vagy.

Senki sem tökéletes.Még A válaszoló, tökélestesen kerek és formás hölgy sem szerintem.

Bocsi, de nekem úgy jött le, hogy" Höhh az én frankó cickóimat úgyse rontja el semmi, de ez nálad nem biztos, hogy így van."

De ez már más tészta, szóval mindegy is.

2013. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kimondottan kívánatos.
2013. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!