Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőcsábász soha nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőcsábász soha nem lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akkor sem, ha valakivel erős a kémia közöttük
2013. jún. 19. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Velük is előfordul.
2013. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogynem de ez ne kémia függvénye. A legtöbb fiatla pasinak srácnak vannak oylan időszakai amikor hajtja a nőket, aztán felnő lenyugszik és máris alkalmas a monogám kapcsolatra. Kutatások bizonyitják hogy aki kiélte magát sokkal ritkábban lép félre mint az aki nem tapaszatlat eleget és hajtja a kiváncsiság. Egy oylan pasinak akinek sok nője volt nem hajtja az uj gondolata mivel tudja milyen, ellenben egy túl korán megállapodó pasival. A gyakori partnerváltás az érettlenség jele, ez teljesen normális max 30-ig, késöbb ez enyhül. Aki 30 fölött is ilyen ott már kisebb az esély a komolyodásra.
2013. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dehogynem.. csak ne add magad könnyen..:)
2013. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barney Stinson is az lett.;)

Komolyra fordítva a szót, lehet, hogy eddig még nem találkoztál olyannal, aki igazán megfogott volna. De ez nem azt jelenti hogy egyáltalán nincs olyan nő, akivel leélheted az életed.

2013. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es amit írsz az egy buta általánosítás, én 20-n túl vagyok és még nem éltem ki magam, pedig már 14-15 éves koromban lett volna rá csomó alkalmam, de mégse tettem, mert tudtam hogy ettől nem lettem volna férfias. És most se szeretnék egy éjszakás kalandokat, hanem egy rendes hosszútávú párkapcsolatot egy vonzó nővvel. Az egyik haverom se feküdt le senkivel 19 éves koráig és nem is volt senkije, és mégis van egy boldog 4 éves kapcsolata, és neki is lett volna rá csomó alkalma, de helyén volt az esze.
2013. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!