Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódtatok már a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már a legjobb fiú barátotokhoz? 15/L

Figyelt kérdés

Van/volt màr csomi fiu haverom akikkel elhulyultunk, beszelgettunk..mar kb olyan volt velüke a kapcsoltaom mint a baratnoimmel..

Viszont par hete megismertem a baratnom fiu haverjat..ok ugymond tesok..

Aztan nagyon joba lettunk..es nekem is olyan mintha mar az eletem resze lenne, rengeteget vagyunk egyutt, beszelunk,hulyeskedunk..odafogyelunk egymasra,bulizunk,vigasztaljuk egymast.i

Es vannak pillanatok amikor búnyózunk vagy direkt idegesitjuk egymast (ugykell elkepzelni mintha batyj.jatszana a kishugaval) azthiszem hogy megcsokol aztan mindig egy hatalmas puszi lesz az arcomra..vagy "furan" nezunk egymasra..vagy ha egymasnal aludtunk.fogtul egymas kezet es ugy aludtunk v filmeztunk..ja es azthiszem h mindkettonknek tetszik valaki..

Ez eleg fura...mintha vonzodnank egymashoz de nemtudom eldonteni.. valaki mar volt hasonlo helyzetben es mi lett a baratsagbol ???


2013. jún. 20. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
van. ilyen!
2013. jún. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában azokkal barátkozunk, akik szimpatikusak, és ebbe a külső is beletartozik, az természetes, ha egy barátságban legalább az egyik félnek tetszik a másik.

A sok együtt töltött idő, az intenzív érzések (együtt nevetés, egymás piszkálása) felélénkíthetik az érzelmeket.

Nincs mindig konkrét határ barátság, szerelem, vonzalom között.

Ha a vonzalom nagyobb lesz, mint a félénkség, valószínűleg lesz belőle valami, mert ez alapján úgy tűnik, hogy a srác is ugyanúgy gondolja a dolgokat mint te.

2013. jún. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kíváncsi vagyegy fiú véleményére, nekem is volt már olyan hogy elkezdtem vonzódni egy lány barátomhoz. Elég rossz érzés volt, mivel volt rendes barátja :/
2013. jún. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 reszelo válasza:

Férfi és Nő között NEM LÉTEZIK barátság. Az egyik fél mindig többet akar...


Persze, most jössz rá, mert most kezd el a haverjaidnak felállni a f@sza, ha rád néz. Ez így természetes...


Soha ne higyj pasinak, ha látod, hogy meg akar dugni...

2013. jún. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom akivel mindent megtudtunk beszélni, igazi lelki társak voltunk egymásnak.Egy napon kicsit kapatosan jöttünk haza egy buliból és elhívtam magamhoz kávézni.Ketten voltunk a házban és a barátom elkezdte simogatni a combomat és én nem ellenkeztem.Megtörtént a dolog.Utána még sokáig összejártunk de a barátságnak vége lett.Azóta sem találtam olyan fiút aki ennyire tudta mi a jó egy másik pasinak.19 éves fiú
2013. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.

És az egyik szkeptikusnak: több olyan barátságom volt, amiben nem volt vonzalom a barátságon túl egyik részről sem, mint amiben volt.

2013. jún. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ám csak azok nem voltak legjobb barátságok kedves 6. :)
2013. jún. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!