Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a szerencsésebb eset,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szerencsésebb eset, fiúk?

Figyelt kérdés

a.)formás kis mell + fenék, vékony homokóra alak

b.)jó mellek, viszont nagyobb kevésbé feszes remegő fenék, enyhe körte alkat


2013. jún. 20. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A
2013. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a kis mellek szerintem jobbak :3
2013. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
a 23/F
2013. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ne vonj le komoly köetkeztetéseket és ne csorbuljon az önbizalmad attól hogy itt látatlanban ki mti mond. Nincs olyan ember aki ne tetszene valakinek. Amiket te irsz végképp telejsen átlag dolgok,nem ezen mulnak a kapcsolatok. bármelyik is vagy fogsz találni fiút nyugi.
2013. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

c, van két melle, feneke és annyi esze, hogy nem kérdez ilyen jellegű baromságot gyakorin.

Jackpot.

2013. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem:

Okos,kedves,aranyos,őszinte,megbízható,nem ribanc.Ha találok ilyet,az felér ezer szépségbeli kritériummal.mert ez tényleg fontos,a külső nem annyira.

2013. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
egyik sem vagyok, mert fiú vagyok...nekem is az "a" jön be, csupán kíváncsi voltam, hogy mondjuk 10ből mennyi szavaz a/b-re, mivel van pár haverom, akinek inkább a "b" jön be
2013. jún. 20. 11:17
 8/19 anonim ***** válasza:
mindkettő szerencsés, a telesz*rt búvárruha, és a fejletlen tinilány test egy nőnek, az nem szerencsés szerintem. (mert sem animal szex kedvelő nem vagyok sem pedo :D de cserébe antiszociális és bunkó)
2013. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp az a.
2013. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha a B-nek jó melle van, akkor már nem körte, hanem ő is homokóra. :D
2013. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!