Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha kiderülne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha kiderülne hogy nagyon gazdag vagyok akkor ott hagynátok?

Figyelt kérdés
Sokszor az "átlag" embert kell eljátszanom hogy ne csak a pénzem miatt legyenek velem,és sokszor azért is lepleznem kell mert sokaknak ez késebbség érzést okoz és nem tudják hirtelen kezelni amikor kiderül.
2013. jún. 20. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Add mindig önmagadat, és amíg egy lányt meg nem ismersz jól, addig az átlagembert játszd. Ne is legyen feltűnő, hogy gazdag vagy, és ne kérkedj. Csak egy olyan lánynál engedd, hogy kiderüljön, aki igazán szeret téged.
2013. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynálak el, ugyanakkor nem is maradnék veled, csak a pénz miatt, ha már nem működik a dolog.
2013. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pénz ide vagy oda, ha kiábrándultam belőled, nem maradok veled, ennyi.
2013. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha nem kérkedsz vele, akkor nem zavarna

de szerintem érdemes ha nem tudják rólad rögtön, hogy gazdag vagy, mert lehet hogy vki csak a pénzed miatt lenne veled

2013. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor hagynék el egy srácot, ha nagyzolna vele, és már nem szeretném. Volt olyan barátom, akiről kiderült, hogy nagyon szegények, mégsem hagytam el azért, mert olyan az anyagi helyzetük. Nálam nem az számít, hogy mennyi pénze van vkinek.
2013. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt külföldi gazdag pasim, orvosira járt, ennek ellenére egy utolsó sóher paraszt volt. Ő nem az átlagos pasit játszotta el, hanem a vérkomolyan spóroló zsidót, egyébként az is volt. Én akkoriban egyáltalán nem álltam jól anyagilag, ő viszont olyannyira nem volt empatikus, hogy soha semmit sem fizetett amíg együtt voltunk, és 1 évig jártunk. Számára alapbeállítás volt például hétfőn mondjuk az Indigóban ebédelni (pesten indiai étterem), aztán kedden mondjuk a Kyotoban - és nem napi menüt! -, mikor éppen melyik étterem tetszett meg neki. Ilyenkor ha vele voltam, egyértelmű volt, hogy ha jött a számla, akkor kiszámolta a kis legújabb telefonján, hogy ki mennyivel jön. Tudom, egy nyomorék vagyok/voltam, hogy nem hagytam ott, de ez már más kérdés. Forintra pontosan mindent fizettem amíg vele voltam, ha spórolni akartam, akkor inkább azt mondtam, hogy nem vagyok éhes vagy nem voltam nála ebéd környékén. Eszébe nem jutott volna, hogy esetleg azért van ez, mert nekem nem adott az anyám hitelkártyát végtelen kerettel. Bocs, nem akartam hosszút írni, csak annyit, hogy tudd helyén kezelni a pénzed. Nincs azzal baj ha valakinek sok van, de érezd, hogy ki az akinek nincs annyi, és tudd jól megválasztani, hogy mikor fizetsz te valaki helyett és mit, illetve mikor fizeti mindenki a saját kis számláját. Egyébként ha van egy párod, akivel jól megvagytok, akkor az miért lenne probléma, ha kiderülne, hogy nem igazán lesznek anyagi gondjaitok? :)
2013. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez mindegy. Nem ezen fog múlni, viszont, ha kiderülne, hogy csúnya úton, módon szerezted a pénzt és ez miatt akár veszély leselkedhet rám, vagy a családomra, elhagynálak. Amúgy meg oké. Akkor hagyok ott valakit, ha nem működik a kapcsolat.
2013. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!