Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ezek a dolgok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ezek a dolgok? Fejben van a baj?

Figyelt kérdés

Elég sok gondom van sajnos szex terén,már ha problémának mondható..

Ha együtt vagyunk a barátommal,egy idő után a gyomrom a beleimnél elkezd nagyon szúrni,fájni és lüktetni,mintha görcsbe rándulna a gyomrom,és onnastól fáj is..mindegy milyen pózban..menjek orvoshoz?

A fejben van baj kérdésem pedig arra tettem fel,hogy tudom,hogy nem vagyok sem kövér meg csúnya,mert tényleg nem..de mikor meglátok egy másik lányt hiába nagyobb darab vagy bármi..elszomorodok és egyből elkezdem magamat összehasonlítgatni vele..:( Csúnya dolog tudom,de miért van ez..?:(


18/L


2013. jún. 20. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy a farka, vagy szex közben azon stresszelsz hogy vannak szebb lányok stb.. tehát mindig a legrosszabbakra gondolsz, ahelyett hogy élveznéd a helyzetet, lazulj el, ha nem megy igyatok előtte egy kis vörösbort (nem egy üvegre gondolok hanem olyan 2-3 kortynyira
2013. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy ezért..de mostanában mindig görcsbe rándul és onnastól úgy fáj a szex,hogy leginkább elsírnám magam..
2013. jún. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!