Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy egyetlen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy egyetlen nő sem gondol erre, mielőtt gyűlölni kezd itt valakit?

Figyelt kérdés

Jól tudom, hogy a legtöbb kommentelő nőből heveny undort vált ki minden férfi, aki problémáit hangosan elpanaszolja itt. Különösen akkor, ha kitartóan ragaszkodik az álláspontjához és rendre negatív hangvételűek a hozzáfűznivalói.

ekkor szerintem két eset lehetséges.

1. Valóban olyan, hogy csak szereti sajnáltatni magát és valójában élvezi a helyzetet. Ez szerintem hamar észrevehető, egy-egy elejtett mondatából, megjegyzéséből.

2. Valós és komoly események állnak a lelkiállapota hátterében és ezek miatt képtelen már bármiféle pozitív gondolatra, pl. nem képes elhinni, hogy szeretheti őt lány, kedvelhetik az emberek, lehet még szép élete, karrierje, stb..., mivel a félelmei, szorongásai már eggyé váltak vele, az élete részét képezik.

A kérdés lényege az lenne, hogy a 2-est miért veszik egy kalap alá az 1.-essel?


2013. jún. 20. 23:32
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy majd privátban elküldöm, mert érdekelne, hogyan értékeled.
2013. jún. 21. 01:39
 22/29 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nem Blöki, szerintem félreérted. Az 1-es valójában nem is küzd valódi komoly problémával, csak élvezi a figyelmet, a hacacárét, amit kelt.

A 2-es sokszor inkább emlékeztet egy élőhalottra, aki nem a Gyakori közönsége kedvéért játssza el a szerepet, hanem tényleg úgy is gondolja.

2013. jún. 21. 01:42
 24/29 A kérdező kommentje:

Endless Route, ez a tipikus 1-es. A rengeteg mosoly-jel, akadékoskodás, stb.-ből látszik, hogy igazából élvezi a helyzetet. A végén pedig az a tématerelés... :)

Akinek valódi problémái vannak, az nem kezd el a biciklizésről csevegni.

2013. jún. 21. 01:44
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.sztem olyan nincs h nem képes elhinni vmit. Nem is akarja elhinni,mindent el lehet hinni csak bízni kell a sikerben.
2013. jún. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
53%

"Hát nem tudom.sztem olyan nincs h nem képes elhinni vmit. Nem is akarja elhinni,mindent el lehet hinni csak bízni kell a sikerben."


Hány évesen volt először barátnőd?


Először mindenki hisz a sikerben, próbálkozik, van akinek sikerül, van aki pofára esik. De amikor századszorra esel pofára, akkor kezd elszállni a bizalom.

Arról nem is beszélve, hogy nem kell olyan nagyon bénának lenni a kudarchoz. Már az is elég, ha egy kicsit kilógsz a sorból, a sok kudarchoz.

2013. jún. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

17évesen.

Ha minden fűnél-fánál bepróbálKozol akkor nem csodálom hogy századszorra is pofára esel. Tudod én kétszer estem úgy igazán pofára(nem így h jaj ma ís 5lány elutasított sírok) padlón is voltam jó ideig viszont nem kezdtem a nőket szapulni kínomban mint itt jópáran. Aztán rájöttem h sajnáltathatom magam de attól nem lesz jobb és az idő közben telik. Ezért ha nehezen is de beláttam h menní kell és próbálni tovább.

2013. jún. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 kruse ***** válasza:

Gyorsan rá lehet jönni, hogy éppen melyik kategóriába tartozik az illető.

Ez már csak akkor rosszabb, ha butasággal is párosul mondjuk az 1.

Na ezeket az embereket akik az 1. csoportba tartoznak, egyáltalán nem tudom sajnálni, mert hajtják a saját hülyeségeiket, és leszarják h a másik mit mond.

2013. jún. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

a két kategória aki ide ír sztem a kövi:

1, zömében már maga a kérdés is provokatív,általánosító és még az értelmes,segítő válaszok után is csak fossa a hülyeségeit és mintha meg sem hallaná a tőbbieket,köti az ebet a karóhoz. Az ilyet jó hogy egy idő után meggyűlöli az ember.


2,talán itt is akadnak provokativ kérdések és általánosítások de itt a kérdezővel lehet beszélni és pár válasz után érződik hogy ha nem is ért egyet az adott válaszolóval de eljutott az agyáig a válasz és megértette a dolgokat.

Ebben az esetben nem hinném hogy ugyanúgy egy kalap alá lennének véve az 1,esettel. Troll válaszok meg voltak és lesznek is.

Nagyon tömören ennyi

2013. jún. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!