Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúbarátom miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúbarátom miért nem képes felfogni, hogy a hétvége nekem nem jó?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. Múltkor egész hétvégén itt volt. Most megint jönni akar. Szóltam neki előre, hogy szombaton a reptérre megyünk családtagért, vasárnap rokonok jönnek. erre ő: ezek csak kifogások. én meg mondtam neki, hogy nem azok. teljesen kiborult és dühöngeni kezdett, mert hogy szeretne velem lenni. de én már évekkel korábban elmagyaráztam neki, hogy nem lehet köztünk semmi egyéb, csak barátság. szépen megkértem, hogy ne jöjjön, sok dolgom lesz, ő erre azt mondta, hogy munka után azonnal indul, és ha kell itt dekkol majd a házunk előtt. már nem tudok vele mit kezdeni!!
2013. jún. 21. 10:36
 1/7 omba ***** válasza:
kicsit éretlenke....
2013. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küldd el a fenébe, az ilyen egy idegbeteg barom....
2013. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A családtagok úgyse engedik be gondolom.
2013. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányok általában hozzá vannak szokva a figyelemhez, mert a férfiak akkor is megnézik őket, beszélgetést kezdeményeznek velük, ha nem szépségkirálynők. Nem minden lány, de nagyon sok. A fiúknál ez ritkább. Mi nem vagyunk hozzászokva, hogy folyamatos impulzusok érnek felőletek, mi erősebben ki vagyunk szolgáltatva annak, hogy akivel dolgunk van, aki közel áll hozzánk, az határozottan kimutassa irántunk az igényét. Ezért az a magatartás, amit tapasztalsz: szeretne veled lenni (hogy miért azt ne tőlem kérdezd) és jobban igényli a társaságodat, mint te az övét, mert aki kevesebb figyelmet kap, az hajlamosabb azt gondolni, hogy amikor nem érsz rá, szimplán minden fontosabb nála.
2013. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mekkora egy gyökér az ilyen :)
2013. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megint írtam neki, és tovább erőszakoskodik, nem fogja fel, hogy nem érek rá. de ezentúl minden kapcsolatot megszakítok vele. betörte az üvegablakot, ahogy ezt megtudta, hogy nem jöhet. ha meg éppen ismerkedek valakivel, teljesen kiborul. ma este is épp egy sráccal lenne egy órányi találkozóm. de ez a fiú barátom ezt sem fogja fel.
2013. jún. 21. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
minél előbb takarítsd el az az életedből ezt az idegbeteg barmot,mert csak agresszívebb és rosszabb lesz
2013. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!