Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy 2 nő közül kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy 2 nő közül kit néznek meg jobban a férfiak, feltétlenül a szépségből adódik?

Figyelt kérdés

Sokak mondták már rám,hogy nagyon szép arcom van,és ha egyedül megyek az utcán,általában rám mosolyognak az emberek,vagy kedvesen néznek,mert olyan angyalarcom van. Mások mondták ezt,nem én állítom.

Van egy ismerősöm,aki nagyon markáns vonásokkal rendelkezik: hatalmas virsliszáj,hatalmas orr,nagy fej. Mindig őt nézik meg jobban a férfiak.

Akkor feltétlenül ő a szebb?


2013. jún. 21. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szebb,hanem dugni valóbb,vszinü nagyobb a szexuaális kisugárzása.A szépség nem minden,egy kevésbé szép lánynak lehet sokkal erősebb a szexuális kisugárzása.Magyarul jobban áll tőle a cerka,valamiért izgalmasnak látják.
2013. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbször azt nézik meg, aki alakra csinosabb és szexibben öltözik.
2013. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Erről mindig ez a példa jut eszembe:

volt egy lány osztálytársam, aki az osztályból az egyik legszrabbul nézett ki, viszonyítási alapként. Duci volt, nem valami szép arccal-foggal... szóval volt rajta hurka, a feje se éppen húú de nőies/lányos volt. Rövid haja is volt.

Voltak nála 1000x szebb csajok is, akik csendesebbek voltak, kicsit háttérbe voltak húzódva a kisugárzásuk miatt, mert sok lányt ez a csaj nyomott el. Olyan beszélőkéje volt, meg humora, hogy szinte az összes fiú figyelmét felkeltette a társaságunkban. Több fiú be is vallotta, hogy tetszik nekik, 1-2 sráccal járt is, hosszú ideig. 16 évesen meg egy nála 10 évvel idősebb hapsija volt.

2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok: hozzátenném, a srácok mondhatni az "egész jó" kategóriába voltak sorolhatók.
2013. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

Akkor úgy látom,ez nem minden,és nem feltétlenül a szépség a mérvadó az utcai "megnézésekben".

Engem idegesít őszintén szólva,hogy sokak mondják,hogy nagyon szép vagyok,de mégis mindig azt nézik meg,aki feltűnőbb.

2013. jún. 21. 13:29
 6/17 A kérdező kommentje:

Illetve főleg az,hogy népszerűbb jóval a pasik körében,mindenki meg akarja ismerni,mert felizgatja őket..

Persze nekem is udvarolgatnak,de közel sem annyian,mint neki.

2013. jún. 21. 13:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó nem kell irigykedni...biztos van akit te is felizgatsz,max nem veszed észre őket.A szépség mint mondtam nem mindne,ha csapni való a stílusod,nem lehet veled beszélgetni,prüd vagy stb akkor teljesen mindegy milyen szép vagy,én sem téged választanálak.
2013. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#5-6: teljesen megértelek, én is így vagyok, lányként. Nekem is bizonygatják, hogy milyen szép arcú, csinos lány vagyok, a félénkségemmel meg elvarázsolok sok mindenkit. Még se engem vesznek észre, hanem a nálam dominánsabb lányt,aki mellettem van, pedig azért én is érzem a különbséget külsőségekben, valamint belsőségekben is, hogy sokkal jobban szerepel a középpontban. Bevallom őszintén, sosem szerettem ilyen lányokkal barátkozni, vagy elmenni velük bárhova is, ahol fiúk vannak, mert valahogy mindig "elnyomottnak" éreztem magam.
2013. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mer ti azok a kategóriák vagytok,hogy azt gondoljátok hogy a szépség minden,és a pasikat ez érdeklik.De belsőleg meg lehet egy nagy nullák vagytok,ami miatt nem keltitek fel a pasik figyelmét.Mondjuk lehet szépek vagytok,de nagyin unalmasak,vagy mondjuk a stílusal vannak gondok...Itt legalább kiderül hogy nem minden a szépség,és ez így is van rendjén.
2013. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*nagyon
2013. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!