Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érez irántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DImre kérdése:

Szerintetek mit érez irántam, vajon szeret még?

Figyelt kérdés
Szasztok! 2 hónappal ezelőtt szekított velem a párom! A szakítást követően többször is eljött velem fagyizni volt, hogy csak sétálni de segített ruhát vásárolni is! A virágokat amiket viszek neki vízbeteszi, megtartja napokig, hetekig. Vittem neki tenger gyümölcse bonbont azt mondta elteszi emlékbe mert tetszik neki! A kérdésem, hogy szerintetek mit érez irántam, vajon szeret még?
2013. jún. 21. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt szereti inkább, hogy elhalmozod ajándékokkal. Ha szeretne téged akkor veled lenne.
2013. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet h van rá esély de ha ő szakított nem biztos, lehet h nem akarja elveszíteni mint barát ezért ilyen veled nem tudom h magyarázzam ezt el :) szal lehet úgy veszi h baráti gesztus tőled,de ha szeretnéd vele újra kezdeni tegyél egy próbát kérdezz rá :)
2013. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De nem hinném, hogy csak az ajándékokat szereti! Mindvégig egészen az utolsó napig nagyon szeretett engem! Cserben hagytam Őt egy olyan dologban ami sokkal fontosabb volt neki mint gondoltam! Csalódott bennem! Rákérdeztem de konkrét választ nem adott, csak annyit mondott, hogy még érez irántam csak fél az újabb csalódástól!
2013. jún. 21. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes az túljut a csalódásokon és megbocsát, nekem ez a véleményem, én is voltam már szerelmes. Szerintem ő már nem az, de próbálj meg vele kibékülni aztán majd kiderül. (Az első válaszoló voltam)
2013. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ebben igezad van!
2013. jún. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!