Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet vagy gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet vagy gáz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel nagyon jóba vagyunk.Olyan mintha a bátyám lenne.Még egyikünk se csókolózott és szeretnénk túlesni rajta.Arra gondoltam hogy ha egymással lenne az első akkor az gáz lenne-e? Mind a ketten 14 évesek vagyunk.
2013. jún. 21. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg,míg jársz valakivel,így nagyon ciki lesz,ha valakinek elmondod,hogy volt az első csók.Az legyen különleges...
2013. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen nincs is jobb az első csóknál és nem gáz ha nem tudsz csókolózni kb 20 másodperc megtanulni :D
2013. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ezt had ne mi döntsük el..

nem gáz am.

2013. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az első csók az legyen szerelemből ne ilyen hülyeség miatt. hidd el menni fog nekem is 14 évesen volt az első és nagyon izgultam de ha még el is rontod (mint én) akkor sem lesz katasztrófa mert a második már sokkal jobb lesz:)
2013. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De én tényleg nagyon béna vagyok!A barátnőm mondta hogy gyakoroljak egy szilván de az lett a vége hogy kiharaptam belőle egy darabot mert szeretem a szilvát.Aztán elkezdtem magamon röhögni ,majdnem lenyeltem a magot és végül a szilva leesett a földre.Nem merném mással ezt megtenni csak a vele xD
2013. jún. 21. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:
nyugi én meg macival próbáltam...xdd
2013. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát,mindenkinek joga van rosszul dönteni,de ha nem szerelemből teszed,meg fogod bánni...És elsőre mindenki béna.
2013. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem olyan dolog ez amin csak úgy túl kellene esni szerintem, de te tudod. Én biztos nem csókolóznék olyannal akivel csak jóban vagyok.
2013. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is a legjobb fiú barátomtól kaptam az első csókom, igaz kicsit idősebb voltam nálad.

Semmi gáz nincs benne :)

2013. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De vele nem csak úgy jóban vagyok.Nagyon szeretem és ő is engem(remélem xD).Már majdnem olyan a kapcsolatunk mintha járnánk de azé' még mégse'.Ezért gondoltam rá.(najó befejeztem a Poén Patrikoskodást,vegyük komolyan!) (xD)
2013. jún. 21. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!