Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet vagy gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet vagy gáz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel nagyon jóba vagyunk.Olyan mintha a bátyám lenne.Még egyikünk se csókolózott és szeretnénk túlesni rajta.Arra gondoltam hogy ha egymással lenne az első akkor az gáz lenne-e? Mind a ketten 14 évesek vagyunk.
2013. jún. 21. 19:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát jó..akkor mivel a társaság 50%-a azt mondja ne,a másik fele meg azt mondja hogy de, akkor holnap kiállok a sarokra és kiírom hogy: Tessék megcsókolni!
2013. jún. 21. 20:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát ez a szilvás történet nagyon jó :D :D

Nagyon jót nevettem rajta.


Én azt mondom egyébként, hogy ha csak azért csókolóznál vele, hogy túless az első csókon, akkor semmiképp ne csináld.

Majd később, egy olyan helyzetben, mikor tetszik az a fiú, akivel vagy, sokkal jobb lesz az az első csók :)

2013. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

okéé akkor 60% 40%..győzött a nem!Köszönöm a válaszokat.Remélem lesz valaki akit majd igazán szeretek..

De azért továbbra is várom a válaszokat.

2013. jún. 21. 20:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lesz!!

14 éves vagy csak!! még nagyon fiatal :)


Nyugi, bőven ráérsz. Ez nem olyan dolog, amin csak úgy gyorsan át kell esni :)

2013. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!