Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok már nem jelentene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok már nem jelentenek kihívást, olyan könnyen kaphatóak. Mi történik?

Figyelt kérdés

Társkeresőn vagyok fent. 2 lánnyal beszélgetek (kb 1 órás ismeretség után) az anál szex rejtelmeiről, egy harmadik lány meg a vaginájáról csinál nekem képeket, sőt még trollkodtam is, megkértem hogy így pucsítson meg úgy, és készített újakat.

Miért ilyenek a mai lányok?


2013. jún. 21. 23:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem igaz.. Ertem es meg jo par baratnomert is, igenis kuzdeni kell. Es szerintem meg sok lany igy van.. csak te olyan helyeken keresgelsz, ahol a konnyen kaphato lanyok vannak..
2013. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
"Én és a barátnőim nem vagyunk ilyenek" befutott még éppen időben...
2013. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

72% te mester vagy,kérlek taníts minket a nőkről X'DD

fusztrált vagy te nem kicsit.

2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem véletlenül vannak társkeresőn. Azért, mert máshogy nem találtak senkit, és most már mindenáron akarnak szerezni valakit, így bármit megtesznek. Talán ha nem speciális helyzetben lennél, még képet is kaphatnál arról, hogy általában milyenek a lányok. És ne beszélj a mai lányokról. Csak mert már nem kell félni a terehsségtől, meg attól, hogy a falu kiközösít, még nem biztos, hogy megváltoztak, csak nyíltabban vállalják, amilyenek.
2013. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Báró von blökipóz88 igazad van. Más témákban is egyetértek veled.
2013. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

amit írtál kedves kérdező, hát ez a mai társkereső, magyarul ott is szexre keresnek, semmivel nem különb, mintha szexre keresnék más oldalon valakit,

amúgy nem kell általánosítani, nem mindenki ilyen N

2013. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Elmész a pic.sába, nekem meg 400lányból 3írt vissza...
2013. jún. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha egy megbízható csajt keresel, akkor azért meg kell küzdeni.
2013. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

azert ismerek olyat aki nem.

csak az a baj, h a meno pasik EGY RESZE nem veszi eszre, h akkorak az igenyeik, h azt mar csak a konnyen megkaphato libak tudjak kielegiteni (oertuk nem kell harcolni, maguktol sorba allnak)... aztan meg csodalkoznak. szoval a dolog azert ketoldalu.

ismerek ilyet is olyat is, de aki nem liba, nincs pasija. egyszeruen csak egy szurke egernek latszodik, mert nincs ott bulikon, party helyekre nem jar el (fel, h nem tudja felvenni a versenyt a pipik qrvas tancaval stb)

azoknak a lanyoknak az eszevel kell harcolni jo pasiert, ami azert idobe telik. de sztem inkabb 3 ev varakozas, mint egy csomo zatonyra futott "kapcsolat". jo ez ugy. minekunk pasiknak pedig harcolni kell a csajokert, mert ez igy a normalis.

2013. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na igen. De ha valaki zárkózottabb, és időre van szüksége, míg ki tudja mutatni a vonzalmát, annak szivacs, mert közben akihez vonzódik, az inkább a könnyebb utat választva megkefél egy ilyen csirkét.


A fordítottjáról meg nemrég olvastam egy jó dumát itt gyk-n: "nem érdemes udvarolni, mert amíg te vársz és udvarolsz, más megdugja a csajt"

2013. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!