Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a főnökömbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a főnökömbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozom nála egy étteremben. Mindig lenyűgöz, ahogy a vendégekkel bánik,de amikor másokkal van rideg és távolságtartó, úgy ahogy velem is. De van olyan pillanata, hogy aggódik értem és letagadja, ha rákérdezek. Vagy amikor bajba kerülök mindig megvéd. Utána persze egyből tagadja. De mit tegyek, ha közben más lányokkal meg flörtöl és azt mondja, hogy nem szereti a butuska lányokat, mint amilyen én vagyok, de már megcsókolt egyszer, de aztán távolságtartó lett. Most akkor mi van? Valjam be neki?

2013. jún. 23. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

NE valld be neki.

De nem értem, hogy lehetsz szerelmes valakibe, aki azt mondja rád, hogy butuska vagy. Istenem, lehet, hogy igaza van? :P

2013. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Járni nem fog veled, szex pedig lesz anélkül is, ha bevallanád, mivel már levett a lábadról, csak idő kérdése.
2013. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő neki kell kezdeményeznie ha nem kezdeményezz akkor nem érdekled, általában a buta libák kezdeményeznek illetve kelleti magukat!
2013. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!