Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már évek óta szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már évek óta szerelmes vagyok egy tanáromba és képtelen vagyok elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17évesen ismertem meg a tanárom aki 20évvel idősebb tőlem középiskolában tanított,rögtön belészerettem!középiskolás éveimet ez a szerelem végigkisérte más fiú nem is létezett számomra.Ma már 20éves vagyok egyetemre járok,de a mai napig nem tudtam elfeljteni még mindig annyira elevenen él az emlékeimben. Mindig csak rá tudok gondolni!

2013. jún. 23. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy az Orsi?
2013. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Találkozol még vele,vagy már csak az emlékeidből élsz? Na és ő hogy viszonyul hozzád?
2013. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Most nem lehetne belőle mégis valami?

Lehet csak akkor tudnád elfelejteni.

Nincs párod?Akkor nem gondolnál rá.


Ezek mellett még az jutott eszembe,hogy talán azért jár még mindig a fejedbe ,mert mikor gimis voltál,semmi nem lett belőle.



U.i.:Nekem is tetszett (valamennyire még mindig tetszik) az egyik tanárom.De szerintem el fog múlni.

Talán neked is.

2013. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem él párkapcsolatban, vagy nincsenek gyerekei, akkor kerítsd elő, például facebook-on. Írj rá.
2013. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
figyi, nyomulj rá mint az állat, de ha lehet felejtsd el.
2013. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!