Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki az exem haverjából? Totál belezúgtam.

Figyelt kérdés

Minden gondolatom csak rajta jár,megőrülök... De ő tudja,h a haverja mennyire szeret még mindig,így esélyem sincs,ugye? Ráadásul ő az a "jófiú",aki a légynek sem árt,szóval nem lesz köztünk semmi...:( De nem tudom elfelejteni,mindenhol csak őt látom. Egyébként az exemmel 2 évig voltunk együtt,és 3 hónapja szakítottunk,de maradtunk barátok,néha találkozgatunk. Mindezt tudja a haverja is. A haverját amúgy már régebb óta ismerem,csak sosem közeledtünk egymáshoz. Az utóbbi pár évben már éreztem,h vonzódom hozzá,de csak pár hónapja lett ilyen erős ez az érzés,és most kicsit többet találkoztunk,kicsit jobban megismertem,és egyre csak erősödnek az érzéseim iránta,már totál szerelmes vagyok belé. :( Hogy felejthetném el?? Megbolondulok így... Gondoltam rá,h ha más fiúkkal ismerkednék,akkor talán sikerülne elfelejteni,de egyszerűen nem érdekelnek mások,csakis Ő.:(

20/L


2013. jún. 23. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
fasza
2013. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!