Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz férfi egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz férfi egy férfi?

Figyelt kérdés
Mikortól mondhatja magát egy ember férfinak, mert már nem nagyon tudom eldönteni, hogy mit kellene csinálnom, hogy ismerkedjenek velem a nők. Jó azt a dumát már csomószor hallottam hogy "pl. felkelsz a gép elől" oké, rendben, de gondolom azután nem fognak a nők utánam bomlani, hogy megszólítom őket. Valami olyan férfias dolog kell amikkel megbírom őket fogni. Erre kéne pár példa.
2013. jún. 23. 21:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ez akkor azt, hogy ha nincs nagy péniszem, esetleg vastagpénztárcám akkor akár le is húzhatom a rolót? Pedig nem is 10/10-es csajt akarnék, hanem aki pont megfelel nekem, és ő férfiasnak tart engemet.
2013. jún. 23. 22:16
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát most nézd, minden lány szemében mástól leszel férfi, egy cigány luvnyának elég ha raj csávó vagy és kivered mindenki fogát, más meg attól tart férfinak ha átsegíted a vak nénit a zebrán, de sztem ez a ritkább.
2013. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez jó, de én nem egy cigány luvnyát akarnék magamnak (nem vagyok rasszista) hanem egy normális barátnőt. Nem kell nekem a felső kategória mert odáig úgyse érnék fel, hanem inkább az én szintemen nézek körül a lányok között, de valahogy nem nagyon vonzom a nőket.
2013. jún. 23. 22:23
 14/19 Antonius Caepio ***** válasza:
100%
Határozottság, magabiztosság, érzelmi stabilitás.
2013. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
és mosoly!
2013. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A mosolyommal nem bírnék hódítani. Kb. úgy néznék ki mint "Jeff the Killer" csak barna színűen meg a szemem nem lenne olyan. :D
2013. jún. 23. 22:29
 17/19 anonim ***** válasza:

akkor összegezném:

-Nem vagy gazdag

-Nem szép a mosolyod

-Nem nézel ki Észveszejtően

-Nem túl méretes a péniszed


Hát, maradjon otthon, és wowozz :DDD

2013. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ha felférne a gépemre... :D Na de nem akarom kockaként leélni az életem. Szeretnék családot, talán még gyereket is. Ezek az én álmaim.
2013. jún. 23. 22:46
 19/19 anonim ***** válasza:
Én akkor mondom, hogy férfi leginkább, ha érett, gondolok itt testre és gondolkodásmódra. Egy férfinak legyen célja, elképzelése az életről, és egy férfi nem vinnyog, hanem tesz azért, hogy elérje a célját. A határozottság és magabiztosság pedig kiemeli a férfiasságot. Tudjon komolyan hozzáállni a dolgokhoz, de legyen humorérzéke.
2013. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!