Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat zavarja, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja, ha egy lány yandere? :D

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 22:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
tegnap 23:44 Hé ezek is létező szavak! ugyanúgy mint a jandere. :)
2013. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

40: látom, ott is próbáltál szellemeskedni.

gáz !

41: (yandere* :$) és akkor kérlek, fejtsd ki őket. tényleg érdekelne, mit jelentenek, de nem találom.

2013. jún. 24. 10:44
 43/51 A kérdező kommentje:

viszont félreértés ne essék: nem állítom, hogy ez nem egy mentális betegség, sőt... ugyanis még a nevében is benne van: összetett szó, yanderu + deredere.

yanderu = mentálisan beteg (szóval szó szerint azt jelenti.)

deredere = nagyon szerelmes.

2013. jún. 24. 10:57
 44/51 anonim ***** válasza:

tegnap 10:44


Ha ennyire műveletlen vagy akkor ne dobálózz idegen szavakkal!

2013. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

nem dobálóztam idegen szavakkal, egyetlen egyet használtam, arról is pontosan tudom, mit jelent.

és nem érzem magam műveletlennek, köszönöm. :)

2013. jún. 25. 18:33
 46/51 anonim ***** válasza:

06-25 18:33


Mintha lenne bármi jelentése ezeknek a kitalált fszságoknak... Valami idióta kitalálja őket egy hülye tinimagazin szerkesztőségében és másnap minden hülye úgy használja őket mintha mindig is léteztek volna és mindenki qrvára tudná hogy mi a fszt is jelentenek.

2013. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

szépen beszélsz, meg kell hagyni! :D

figyelj, szerintem meg TE nem vagy tisztában a dolgokkal :)) ajánlom figyelmedbe "Nem mese! Anime" című youtube-os videót. ennek az egész kultúrának, vagy a kifejezéseinek köze sincs egy "tinimagazin szerkesztőjéhez".

bár nem éri meg megnézned, ezzel az értelmi szinttel & mások nézőpontjának lesz*rásával úgysem értenél meg belőle semmit.

2013. jún. 28. 22:20
 48/51 anonim ***** válasza:

06-28 22:20


Szóval te megnézted és már feljogosítva érzed magad hogy értelmetlen marhaságokkal dobálózz. Attól hogy én holnap elnevezem az olyan embereket egy hülye névvel akik félre tolva hordják a sapkát attól még az nem lesz elnevezve és nem kell mindenkinek totálra vágnia hogy mit is jelent az a kifejezés, mint ahogy a japánok agymenései esetében sem!

Az értelmi szintemet pedig meg se közelíted úgyhogy ne okíts!

2013. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 jjj235 válasza:
Te lány, ha ennyire pszichó vagy - ezt természetesen jó értelemben értem, máshogy nem is merném az önjellemzésed után -, akkor te kellesz nekem! :D
2013. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:

Bevallom nem olvastam végig a válaszokat, szóval nem tudom, hogy egyáltalán fogja-e ezt olvasni valaki de engem nem zavarna. Hisz. Nézzük csak meg jobban.

A Yandere egy olyan lány aki alapból téged szeret a világon a legjobban és az életcélja, hogy a kedvesed legyen. Ez a kawai, normális "dere" része a lánynak. És ha nem teszel semmi rosszat (nem bántod meg, nem csalod meg, nem vagy vele egy féreg) akkor a "Yan" része sosem kerül a felszínre. Csak annyi a teendőd mint normális srácnak (akire a fent említett féregségek nem vonatkoznak), hogy óvatosan találkozol lányokkal. Ergó: a végsőkig megérteted a drága Yan-Chanal, "hogy nem kell feldarabolni a nőt akivel találkozol, mert tőle vásároljátok a házat!" (tehát ő nem a riválisa) Vagy mindig viszed magaddal ha lánnyal találkozol. Elvégre miért ne mehetne ha nem akarsz semmi olyat tenni amiről nem kéne tudnia.


Szóval röviden: Szerintem lehet Yandere lánnyal normális kapcsolatban lenni, hisz te vagy a Senpai-a, szóval ő korlátlanul őszinte,kedves,hűséges hozzád. Neked csak ugyanígy kell tenned és szinte fel sem fog tűnni, hogy ő más. Csak ne adj neki okot, hogy elő jöjjön a Yan része.


(lábjegyzet: Igen szeretem a Yandere simulatort, de a tudásom nem onnan van, az a játék előtt is megvolt!)

2017. aug. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!