Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt mondja egy pasi az jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja egy pasi az jó jel? Bíztó?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm szerint intelligens vagyok, kitünök a többiek közül.


Meg bárhol ki is fogok. Ez tőle végtelenül jól esett, mert nagyon kedvelem, mindig annyira figyelmes és kedves és ez a megjegyzés nagyon hatott rám.


Lehetséges, hogy kedvelget? :)Mit jelent ez egy pasi szájából?


2013. jún. 23. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit.
2013. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2013. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jól érzem, hogy ő is kedvel vagy ez nem feltétlenül annak a jele?
2013. jún. 23. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt! Ha kedvelne azt mondaná!
2013. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha én ilyet mondanék egy csajnak, és még jól is nézne ki akkor ,de ez annak a jele lenne. mivel k*rv- kevés intelligens csaj van. xd
2013. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon sokat is jelenthet, mert én csak akkor mondok ilyet, ha úgy is gondolom.
2013. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent! Attól, hogy valakit intelligensnek tartok, még közel sem jelenti azt, hogy bejön nekem. Persze ettől még lehet, hogy valóban bejössz neki,de ennyiből még nem lehet megállapítani.
2013. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bisztro? Az egy jó hely. Ott van sör meg gesztenyepüré is. Gyerekkoromban imádtam odajárni anyuval.
2013. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, nem egy nagy dolog.
2013. jún. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!