Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiknek élőben nincs sikerük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiknek élőben nincs sikerük, miért hiszik, hogy itt majd becsajoznak?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy van pár felhasználó, akik folyamatosan ostromolják az itteni lányokst. De olyanok is vannak, akik csak bizonyos kérdések kapcsán írnak. Itteni létem alatt biztos, hogy legalább 300 fiú akart velem ismerkedni. Pedig egyik sem volt ismerkedéssel kapcsolatos...
2013. jún. 23. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Megismerkedhetnék veled? :D
2013. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 csajt dugtam meg innen és halál komolyan mondom hogy egyátalán nem viccelek ...
2013. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd el tőlük a reményt :DDD
2013. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2es azok milyen lanyok voltak??:O
2013. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára alapon.
2013. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi abban a meglepő, hogy tizen-huszonéves fiúk csajozni akarnak?

Ha meg nem sikeresek, akkor többet kell próbálkozniuk, hogy összejöjjön valami. Szerintem ez is tök logikus.

Esetleg jobban érdekli őket, hogy a kérdéseid, válaszaid alapján milyen ember vagy, mint hogy mennyire van kitéve a melled. Ebben én sem hiszek őszintén, de akár így is lehet.

2013. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es :D Komolyan mondom neked hogy csinos lányok voltak.Nem álomnő de azért még simán jó nő. Beszélgettünk 1-2 hétig jófejek voltak meg engem is bírtak.Találkoztunk aztán összejött :) Valamelyikkel azóta is barátok vagyunk pontosan egyel.A másik 2ről semmit nem tudok azóta .. :S
2013. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!