Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, mert a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, mert a barátommal megszakításos módszerrel szoktunk együtt lenni, és legutóbb ráélvezett a seggemre. Nem volt eddig gond, de pár napja nem jól érzem magam. Akkor most lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hgy terhes lehetek, amit nem szeretnék. Terhességi tesztet nem vettem, mert még nem telt el annyi idő, hogy kimuathatná. A barátom nyugtat, hogy nem lehetek az, mert vigyáz, meg stb, de akkorsem vagyok nyugodt.az, mert vigyáz, meg stb, de akkorsem vagyok nyugodt.

2013. jún. 24. 09:39
1 2
 11/15 anonim válasza:
nyugi nagyon kicsi rá az esèly h teherbe estèl!èn ès a baràtom 4 èvig ugy voltunk együtt h nem élvezett belèm.ès nem.lett semmi baj! :)
2013. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
belém sem ment,és bízom is benne,de ezek a tünetek megijjesztenek nagyon.
2013. jún. 24. 11:46
 13/15 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a gyerekvállalás, nevelés kategórián belül a teherbeesés részt és olvass néhány példát arra, hogy megszakításos módszer mellett hány baba fogant.:)

És majd rájössz, hogy lehet hogy 10-ből 6-nak nem volt ilyen módszer mellett terhessége, de a másik 4-nek igen. A kérdés, hogy te abba a 6-ba vagy a 4-be fogsz majd tartozni, ha továbbra is ilyen felelőtlenek lesztek.

A megszakítás olyanoknak való, akik nem akarnak gyereket, de nem lenne gond, ha mégis besikerülne.

2013. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
sajnos ez igaz h vannak olyan nõk akiknek.elèg az elõváladèk.... remèljük te nem.ide tartozol
2013. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én így lettem terhes,megszakításost alkalmaztunk.. Tanulj a hibámból,legyél elővigyázatos! Sosem tudhatod...

21/L

2013. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!