Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden jó csaj a pénzre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó csaj a pénzre, márkás kocsira, meg a menő arcokra bukik?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves, dolgozó, egyetemista srác vagyok debrecenbe, és azt látom hogy a jó csajok, csak ezekre vannak hangolva.Már elszomorodtam.

2013. jún. 24. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én bolondulok a dolgos fiúkért.

Pár napja kerti partin voltam, ahol ott volt két srác nagyon drága cuccokban, jó telefonokkal, beálított hajjakkal... És ott volt kettő másik is, akik sütötték a kaját, aprították a fát, jó testük volt, férfiasan néztek ki míg az a kettő másik semmit nem csinált csak jtászotta az agyát.

Ekkor jöttem rá méginkáb, hogy álmaim pasiját nem az Aréna Plázában vagy egy drága szórakozóhelyen, sznob társaságban fogom megtalálni, hanem kint egy bmx pályán vagy koncerten vagy simán egy parkban..

Én azt utálom ha tudom a fiú alkoholista családból származik. A többi nem izgat :)

2013. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
"hanem kint egy bmx pályán" Most ezt úgy mondod, mintha az nem lenne tele tizenéves alfahím páwákkal...
2013. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 _Jessy_ ***** válasza:
Nem mind, de a többség azért igen. Persze attól is függ, hogy ki a jó csaj. A könyvmoly típus is, vagy csak a hülye plázap.csa
2013. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es! ez így igaz.


Sajnos egyre több lett a plázafiú is :)

2013. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt utálom ha tudom a fiú alkoholista családból származik."

Most tehet róla az a szerencsétlen srác (vagy akár csaj), hogy az anyja-apja egy alkoholista? Az sem normális, ha valakit a szülei után ítélsz meg! Attól az adott illető még lehet kedves, okos, szép, szorgalmas...stb.

2013. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 24. 21:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, mert úgy gondoltad, hogy majd azzal fogsz csajt, hogy "egyetemista vagyok, hoppá". Ez elég sovány, cicus.
2013. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!