Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs munkája, felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs munkája, felejtse el a csajozást?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire a pénzről szól a "szerelem" is? Nem véletlenül tettem a szót idézőjelbe, mert amit ma annak neveznek, szerintem már rég nem arról szól, mint amiről anno régen eredetileg szólt.

2013. jún. 24. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Én munkanélküli voltam épp, amikor megismertem azt a lányt, aki azóta is a barátnőm.

2013. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem a munka a lényeg!Nekem se és a páromnak sincs munkája mégis együtt vagyunk.De ha együtt él valaki valakivel akkor gond lehet a pénz.De akkor se a szerelem kárára megy!Ismerkedni senki nem úgy ismerkedik hogy van munkád?Nincs?akkor szia.Nem így van :)
2013. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van munkád akkor azért, ha nincs akkor meg azért! Kb. így vagyok vele én is!Ha melózok akkor nincs sok idő csajozásra! Ha meg nem akkor meg nincs miből elmenni csajozni! Sajnos ez megy manapság! De vannak néha kivételek! De az elég kevés!
2013. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted régen miről szólt a "szerelem"?

Apád megmondta, hogy kit veszel feleségül, azt' jónapot.


Az igazi szerelem régen se szólt a pénzről, és most se. Csak az elég ritka :P

2013. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"... mert amit ma annak neveznek, szerintem már rég nem arról szól, mint amiről anno régen eredetileg szólt"

Ja, persze. Mer' régen minden jó volt és kolbászból volt a kerítés. Nagyanyáink idejében sem volt ám olyan, hogy a lány a szépszemű napszámosfiú helyett a nagygazda durva, erőszakos, alkoholista fiához ment hozzá. Meg olyan sem akadt ám régen, hogy a lány "megfogta" a fiút egy gyerekkel, hogy muszáj legyen elvenni, de még az is csak a mesékben volt, hogy a tanulni-dolgozni lusta fiatalember valahogyan összemelegedett a gyárigazgató/párttitkár/főhivatalnok rém csúnya és kiállhatatlan lányával, az após intézett a vejének valami munkát nem igénylő, de jól fizető munkát, aztán az ifjú vő fűvel-fával csalta az asszonyt, mert soha nem is szerette. Vagy például soha nem is léteztek a Balaton környékén könnyűvérű lányok, akik csak a nyugatnémet Klausok és Güntherek Ford Caprijába vagy Opel Mantájába voltak hajlandóak beszállni, a környékbeli Jóska gyerek az 1500-as Ladával hiába vitte volna el őket ugyanabba a diszkóba. Bizony, ilyenek a régi szép időkben nem voltak, csak most fordulnak elő.

Már nagyon régóta, több száz vagy több ezer éve arról van szó, hogy létezik ez a szerelem nevű dolog, ami vagy összejön, vagy nem. Van az úgy, hogy két ember szereti egymást. Meg emellett van a párkeresés, párválasztás, ami messze nem csak a szerelemről szól. Hosszú távon nem csak annyit akar az ember, legyen akár férfi, akár nő, hogy "Jaj, Istenem, há' úgy szeretem!". Meg rózsaszín köd meg ilyenek.

Abból bizony nem lehet megélni, családot alapítani, gyerekeket vállalni és nevelni. Egyéjszakás kapcsolatokhoz elég az, hogy tetszik a másik, pár hetes futó kalandok esetén is elegendő a szerelem, de ennél hosszabb távú kapcsolatnál már az a döntő, hogy a másik fél is tud és akar-e felnőtt módjára élni, van-e rendes munkája, van-e rá esély, hogy kiveszi a részét a házimunkából, a gyereknevelésből. Ha igen, akkor ezek mellé még az is jó, ha a férfi és a nő szereti egymást. Nem alapkövetelmény, de anélkül nem működik a dolog.

Persze nem kell a munkahely ahhoz, hogy barátnőd legyen. Nem feltétele. Csak a nők egy bizonyos kor felett már nem csak arra vágynak, hogy a férfival pár hétig együtt járnak, aztán majd jön más, hanem szeretnének kicsit komolyabban tervezni, gyerekeket vállalni meg ilyenek. Így egy bizonyos kor fölött már elvárják a férfitól, hogy legyen munkája, amivel talán nincs is baj. De nem lehetetlen olyan nőt találni, akinél ez nem szempont. Persze azt sem lehet tudni, milyen idős korosztályban keresgélsz.

2013. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utóbbi te melyik nemhez tartozol?
2013. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy a pénzt honnan szerzed csak jöjjön szaporán.
2013. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!