Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha én nem élvezem a flörtöt meg a csajozást? 17F

Figyelt kérdés
Sajnos egyszerűen nem tudom élvezni! :( Mert mindig pofára ejtenek, visszautasítanak és soha semmi kedvem az egészhez, persze kötelező csinálni, ellenben egyedül maradok... De egyébként meg semmi örömöt nem jelent a dolog, sőt... Elméletileg viszont kéne, mert így vagyok kódolva mert fiú vagyok stb... Az egészre úgy tekintek mint egy taktikázós valamire, ahol nagyon kell vigyázni merre lépsz, egy hiba és megint kudarc lesz... Félek alatt, hogy már megint valami ostobaságot csinálok és minden összedöl... Hiba, hogy én ezt nem élvezem?
2010. jún. 21. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs önbizalmad, mert már volt h valami szarrul sült el!

ha meg így vagy kódolva akkor majd cak beindulnak az ösztönök(rem nem vagy buzerátor:D)

szal fel a fejjel..vagy lehet még nem v elég érett erre....

14Ł

2010. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a fiúknál vagy a sertéseknél...
2010. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs hozzá kedved ne csináld ilyen egyszerű, majd ha megint lesz folytatod. Addig is legyél a haverokkal keress magadnak hobbit amivel elfoglalod magad. Nem kell aggódni az élet majd úgyis hozza a folytatást ;)
2010. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16:01


Azt hiszem, neked van igsazad! :D Így is fogok tenni. :)

2010. jún. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!