Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy barátja, már gyerekkoruk óta haverkodnak.

Mi együtt élünk, és babánk is van. Ez a barát gyakran hívogatja a páromat kávézókba, bárokba. Ezzel nem is lenne gond, hiszen a barátságot ápolni kell. Az a baj ezzel a pasival, hogy közel 40 évesen fiatal 17-18 lányoknak köszönget, nők után forog feltűnően, mint egy szexmániás, kiéhezett beteg. Közben mondogatja a páromnak, hogy "nézd azt a csajt, nézd annak milyen melle,segge van." Engem ez iszonyatosan zavar. Tudom, hogy a párom szeret, hűséges, de nem akarok pletykákkal harcolni. Már megpróbáltam azt is, hogy meghívattam a fickót hozzánk, hogy nálunk kávézzanak, italozzanak, beszélgessenek. Hátha rádöbben, hogy mi már család vagyunk, és a párom már nem vevő az ilyenre. Elutasította a meghívást, de máris meghívta másnapra egy kávézóba, közben szemrehányást is tett a páromnak, hogy ne utasítsa el, hiszen egy ideje már elhanyagolja őt. Nekem meg már a hajam is feláll, ha meghallom a nevét is. Mi tévő legyek? Nem akarok összeveszni, veszekedni a párommal. De ennek nem lesz jó vége, ha fog vele járni nők után bámészkodni. Viszont a barátjától sincs jogom és nem is akarom eltiltani. Adjatok kérlek tanácsot.


2013. jún. 25. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt beszéled meg a pároddal.

Bízol benne de akkor is fontosabb a család mint a

ringlispil haverja.

ne fenyegesd semmivel csak őszintén mond meg a bajodat.

2013. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki. Ő is úgy nyilatkozott, hogy teljesen elítéli, amit csinál, és nagyon gáz, ahogy feltűnően forog állandóan. Viszont, hogy 20 éve a barátja, és néha szeretne vele beszélgetni. Erre mondtam én, hogy hívja meg hozzánk, hiszen messze sem lakik (ugyan abban az utcában), de a fickó nem hajlandó átjönni, ő csak ki akar mindig menni "bámészkodni".

Nem vagyok egy hárpia, nem morgok, ha elmegy sörre, kimegy barátokkal, mert ez is kell. De ettől a fickótól feláll a hajam. Ezt nem tudom tolerálni. Mondtam is a páromnak, hogy ha a másik haverjával megy ki, nyugodt vagyok, de ha ezzel, tűkön ülök. Azt is észre vettem, hogy ki nem állhat engem. Voltunk már szórakozni együtt, éjfél körül megkért, hogy na, én most már menjek haza, hogy ők tudjanak végre bulizni. El is mentem, de a párom is jött velem.

2013. jún. 25. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a barát épp azért nem akar felmenni hozzátok, mert te ott vagy, tehát veled lehet baja. Én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy azt próbálja elérni, hogy szétmenjetek, ezért a párodat arra buzdítja, hogy félrelépjen. Lehetséges, hogy úgy érzi elvetted tőle a gyerekkori barátját és ezért félre akar állítani az útból.

Esetleg nem próbálnád meg összehozni valakivel? Ha van olyan barátnőd, ismerősöd, aki szerinted bejöhet neki, akkor hívd fel hozzátok mindkettejüket akár egy vacsorára, hátha összejönnek és végre leszáll rólatok.

2013. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!