Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg velem lenne a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem lenne a baj? Túl nagy az elvárásom?

Figyelt kérdés

Az összes komolyabb,vagy komolyabbnak induló kapcsolatomban,azt vettem észre,hogy az emberek labilisak,és a kimondott szavuknak,nem tulajdonítanak túl nagy jelentőséget.

Pl: holnap találkozunk? Igen.

Másnap: sajnos nem jó,mert bla bla bla..

Ezzel nincs is semmi probléma.

Megérti az ember,hiszen bármikor közbejöhet valami..,de,ha ez egy hónap alatt,10x megesik a 20 találkozásból,akkor mi a teendő?

Nem azzal van a gond,hogy nem szeret,mert érzem és tudom.


Mitől van az,hogy az emberek nem képesek odafigyelni arra,hogy kinek mit mondanak...?!

Vagy én vagyok a h..e,hogy alapból bízom az emberek szavában?

Mit tegyek,hogy ne érezzem ezt a csalódottságot?

Vagy hogyan irtsam ki magamból(már ha ki kell) azt az érzést,ami a csalódás után keletkezik,amit a felesleges várakozás okozott?

Arról nem is beszélve,hogy pár lemondott találkozó után,már a következő találkozó megbeszélése előtt,szétb.. az ideg..

Hogyan tudnék alkalmazkodni,egy ilyen elb..ott világhoz,amiben kihalt a tisztesség és a kimondott szó lélekből áradó ereje..?! :(


Azokban a kapcsolatokban,ami nem "lelki alapon működik",nem jelent problémát..

Mondja le.. kit érdekel..


És nem azzal van a gond,hogy a másik fél nem szeretne normális kapcsolatot,hanem arról,hogy képtelen a tiszta kommunikációra..

(nem tanulta meg a kimondott szó erejét)

A kérdésem valójában annyi,hogy hogy kell az ilyen embereket elfogadni úgy,hogy ne okozzanak fájdalma...?


2013. jún. 25. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

"A kérdésem valójában annyi,hogy hogy kell az ilyen embereket elfogadni úgy,hogy ne okozzanak fájdalma...?"


Kérdésedre válaszolva: sehogy. Én legalább is nem tudtam elfogadni így a volt páromat, mindig, mindennel kapcsolatban csak az ígérgetés ment, és egy idő után belefáradtam. Tök mindegy, hogy miről volt szó, jelentéktelen vagy komoly dologról, egyszerűen nem volt megbízható. Én pedig nem ilyen emberre vágytam.

Szerencsére találtam olyat, aki maximálisan tartja magát ahhoz, amit mond.


Bocsi, ha nem tudtam hasznos választ adni a kérdésedre.

2013. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma,konkrétan elgondolkodtam,hogy elmegyek a pszicho dokihoz...

Hátha tud erre valami gyógyírt..

Persze tisztában vagyok vele,hogy a hiba,nem bennem van,de ez így nem mehet tovább..

Vagy nekem kell változnom,vagy a világnak.

A felszínes kapcsolatokkal nincs gond,mert ott nincs jelentősége a dolgoknak.

De ahogy egy komolyabb kapcsolat kerül kilátásba,azonnal meglátszik az emberek lelki szegénysége,amit fájdalomként élek át..

2013. jún. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!