Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám még jobban elterel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám még jobban elterelni a figyelmemet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, és egy suliba jártunk. Mivel én nyolcadik osztályban jöttem ebbe az iskolába, mert elköltöztem, így csak egy év volt ez. És nagyon megtetszett, és beszéltünk párszor, nagyon kedves volt, meg érződött rajta, hogy érdeklem valamennyire. De nem léptem, sem Ő, ezért az évzárón elmondtam neki. És azt mondta, hogy aranyos vagyok, de neki van barátnője (tudom, hogy nincs neki, csak nem akarta azt mondani, hogy nem jövök be neki). Aztán még aznap kisírtam magam, és eldöntöttem, hogy többet nem sírok miatta. A felejtés egész jól megy, meg mivel, hogy állandóan másik városban vagyok, mint Ő, mert anyukámnál vagyok (szüleim elváltak), ezért nem is szoktunk találkozni, de néha még gondolok rá, és olyankor nagyon fáj, de nem akarok beleesni abba a hibába, hogy sírok miatta, mert tudom, hogy nem érdemes.
2013. jún. 25. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát jártam ebben a cipőben, sőt nekem még sokkal durvább volt. Barátok segíthetnek. Jól jön valaki aki meghallgat, és aki tereli a gondolataid. 15/f
2013. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, igen, mostanában elég sokat találkozok barátokkal, és ezért is nem fáj annyira, csak mikor hosszabb ideig egyedül vagyok, akkor fáj egy kicsit, vagy ha meglátok róla egy képet. Neked milyen volt ez a helyzet? Mit értesz azalatt, hogy durvább?
2013. jún. 25. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!