Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki zaklat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki zaklat?

Figyelt kérdés
van egy 25 éves pasi aki nem hagy élni sem,le rázni sem tudom magamról,25 éves az anyjával él és 8 éve nem dolgozik..mindig ki fogást talál... h jaj most ezért nem tud dolgozni,én dolgozom és fáradt vagyok.ma szombat van és nagyon álmos vagyok meg 3 műszakban dolgozom,és éjszakás voltam,és most nem hagy azt akarja hogy mennyek át de basszus az innen nekem 2 óra nagyon nincs kedvem,mert ő mindig unatkozik,egész nap otthon van és csak a monitorján filmezik.arra vár ,mert én nézek uj lakást hogy velem költözzön el.. de ő nem dolgozik.. már nagyon unom és ha nem megyek át hozzá vagy nem csinálom meg amit ő akar,akkor fenyeget hogy ir anyámnak,vagy akivel együtt élek,a volt barátommal lakom együtt az anyagiak miatt.. nem tudok vele mit csinálni,sajnálom hogy ő unatkozik.. de én dolgozom,ezt ő nem érti meg..:( :'(

2013. jún. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szard le...és ha ír anyádnak? mit tud írni? semmit....
2013. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül Varga Dávid?
2013. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló véleményén vagyok.

A te életed, ne más irányítsa.

Ha ezt nem érti meg akkor nem való hozzád és kész.

2013. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az csak ki akar használni,lényegében rettegésben tart,ezekért simán feljelenthetnéd,ezt mond el neki és le fog szállni rólad,főleg ha nem is vagytok együtt,töröld,tíltsd mindenhonnan és kész.
2013. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!