Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több barátnőm jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több barátnőm jön azzal, hogy ők japán fiúval akarnak ismerkedni, hogy találkozhatnânak velük, és hol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

22 éves lányként még mindig nézek animéket, miért kéne szégyellnem? Jó párnak van ugyanannyi értéke, mint egy akármilyen élőszereplős sorozatnak. Attól még ugyanúgy dolgozok, élem az életemet, ez csak egy hobbi. És mennyi nagyszerű embert ismertem meg ennek a hobbinak köszönhetően, többek között a páromat is :)

A barátnőid viszont kicsit... átestek a ló túloldalára. Amikor tökéletesnek látja az ember Japánt, a japán embereket, pedig ők is ugyanolyan gyarló emberek, mint mi vagyunk. Amíg nem kikötésük, hogy csak japánokkal hajlandóak ismerkedni, addig nincs vele baj. Ha igen, akkor már van.

2013. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a bajotok az animékkel. Otaku vagyok 22 évesen, és nem szégyellem. Szeretem az animéket, és imádom a tsundere lánytípust. Feleségül is egy tsundere lányt szeretnék feleségül venni. Az az álmom, hogy én neki mondok valami szépet, amiért ő tökön rúg.
2013. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: és ezek után Te normálisnak hiszed magad?

Tökön rúglak én bármikor, ha szépen kéred.

2013. jún. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Normális vagyok. Normálisabb mint régen. Mielőtt rákaptam volna az animékre többször fontolgattam az öngyilkosságot.


Ha 16-20 közötti lány vagy, akkor elfogadom a felajánlásodat.

2013. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hàt azért ez kemèny. Èn max vàllon boxolom a fiút ha nagyon szemtelen.
2013. júl. 7. 09:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a tsundere-ket szeretem, azokat nem akik minden vonzalom nélkül püfölnek egy fiút, csak azért mert csekkolja a lány seggét.
2013. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!