Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ha k. urvasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ha k. urvasan oltozom, akkor fogok tetszeni a sracnak?

Figyelt kérdés
2 eve tetszik egy pasi(akkor en is tetszettem neki, azota nem beszeltunk, o csak nezni szokott), szoval ujabban az olyan csajokkal foglalkozik, akin olyan felso van, ami attetszo,nagyon mini ruha, szoknya, nadrag.
2013. jún. 26. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal adna neked egy patront, de ne csodálkozz, ha csak ennyit is érnél végül mindenkinek.
2013. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
omg...
2013. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azt csinálsz amit csak akarsz.
2013. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azokkal azért foglalkozik mert könnyen kaphatók azért öltöznek úgy. ha te is úgy akarsz öltözni akkor te is csak egy ribi leszel a sok közül és akkor igen foglalkozni fog veled egy menet erejéig.
2013. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tetszeni nem fogsz, de több szexben lehet részed.
2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem állna jól ez a stílus neked. :)
2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig se oltoztem olyan apacasan, de ha rovidebb szoknya volt rajtam, akkor cicit nem tettem ki. BAr ezek szerint nem artott volna
2013. jún. 26. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:
CSAK FÜLBEVALÓT NEE!
2013. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha ennyi szed van legközelebb pucéran menj az tuti hatásos lesz!
2013. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Add inkább önmagad. Ha valakinek normálisan felöltözve nem tetszel, akkor ne azzal tettszél már neki, hogy kirakod azt, ami van.. Nem. Ezzel önmagadat járatod le, és lehet hogy majd csak szexre kellesz neki! Ne csináld szerintem.
2013. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!