Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem a rokonom! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem a rokonom! Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk a barátommal már 3 éve, de most 1-2 hónapja fordultak komolyra a dolgok, így elkezdtünk járni.. Erre pár héttel később a nagyim közli, hogy rokonok vagyunk.

Az én dédmamám, és a pasim dédanyja vagy nagyanyja testvérek voltak. Tehát akkor mi kb. 3.-4. unokatestvérek vagyunk.

Mi eléggé szeretjük egymást és nem tudjuk, hogy mit tegyünk...

Elég gáz a helyzet


2013. jún. 26. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Arany anyám, ez ám a frigy:D
2013. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem para. Izlandon mindenki így van ezzel.
2013. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Leszoptad már meg minden? Mert akkor tényleg rohadt gáz, de már mindegy
2013. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez az. ettöl függetlenül van ilyn kapcoslat magyarországon. (enynire távoli)
2013. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
uhh, hát nem tudom. egy orvost kéne megkérdezni, hogy mi a teendő ilyenkor, de én nem kockáztatnék...
2013. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát még nem feküdtünk le, szóval ilyen "gond" nincs..

de azért elég váratlanul ért ez a tény.. és hát értitek.. :P

2013. jún. 26. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ez nem olyan közeli rokonság, hogy gáz legyen belőle, bár én nem vagyok orvos. De tényleg, ezt egy orvos jobban meg tudná mondani.
2013. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm össze jött egy fiúval szerelmesek lettek és náluk jóval később derült ki hogy valójában 3. unokatesók. de ők úgy gondolták az nem olyan gáz a család először nem támogatta de aztán látták mennyire szerelmesek és végül együtt vannak a mai napig mindennek már 5 éve
2013. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nálunk a 2 család nem tartotta egyáltalán a kapcsolatot, ugye ezért is nem tudtuk, hogy rokonok vagyunk..

meg végülis távoli rokon, ha úgy nézzük.

Ha mi is együtt maradnánk az oké, de mi lesz, ha 5-6 év múlva ő lesz a férjem és gyereket akarunk.. Ez azért durva lenne.. Akkor lehet, hogy kéne egy orvosi vélemény :P

2013. jún. 26. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért a ükszülői rokonság már elég távoli. :) Megnyugodhatsz.

Egyik szülődtől a génállományod felét kaptad. Egy nagyszülődtől a negyedét, egy dédszülődtől a nyolcadát. Az meglehetősen kevés.

Már unokatestvérek között is engedélyezett - bár szájhúzva - a házasság, a tietek elég távoli rokonság.

2013. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!