Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől tudja egy pasi teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől tudja egy pasi teljesen elveszíteni az önkontrollt szexuálisan?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal de még nem történt meg. Én szűz vagyok és már nagyon szeretném. barátom 18. azt mondta azért nem szeretné még nehogy csalódjak benne vagy megbánjam. Én már készen állok mit kéne tennem? Nagyon szeretem és ő is engem ... de nagyon tartóztatja magát pedig ő is akarná már :(

2013. jún. 26. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátod nagyon okos, hallgass csak rá, ő az idősebb.
2013. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoktatok pettingelni? Mert ha igen akkor egyszreűen egy kis petting után fogod a farkát és beteszed magadnak. Vagy előtte megmondod (petting előtt), hogy ő feküdjön az ágyra bekötöd a szemét és ügyeskedsz egy kicsit kézzel-szájjal, majd beleülsz :) Vagy egyszerűen megmondod, hogy úgy érzed már tényleg készen állsz rá, hogy "szintet lépjetek", és addig nem hagyod békén amíg el nem kezditek. Férfiból van. Úgyis akarja, Te is írtad, szóval meg fogod tudni győzni. Amúgy Te hány éves vagy?
2013. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2013. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok:) köszönöm szépen a válaszokat
2013. jún. 26. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Húú szerintem ne csináld meglepetésből.. nagyon megijesztheted vele! Ő volt már lánnyal?
2013. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő már nem szűz :)
2013. jún. 28. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben de szerintem ő azért csinálja így mert azt akarja hogy neked a legeslegjobb legyen. Szerintem menj bele a játékba! Hívd át, és szólj neki hogy kettesben lesztek és hogy ez szerinted ideális alkalom lenne, szereted és ő is téged akkor mire várjatok még? Aztán ha átmegy főzz neki vacsorát nézzetek meg egy jó filmet és szépen romantikusan meglesz a dolog.. Hátha így a barátodat is meggyőzöd hogy neked szuper, és nagyon boldog vagy! :)
2013. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!