Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok senkit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Vicces, állandóan jókedvű fiú vagyok, értelmes, ha kell bolond, megértő, egyéb blablabla, és mégsem akar velem senki járni... Pedig csúnya sem vagyok.

ENNYIRE számít az önbizalom? De hogyan? Honnan látja azt más, hogy nekem van-e? (eleve elképzelhetetlennek tartom, hogy bárki is vonzódjon hozzám, tehát gyanítom, nincs.)

Vagy a baráti kör is ennyire számít? A legtöbb barátom lány. Emiatt szerintem sokan azt hiszik, hogy meleg vagyok, plusz a baráti társaságunkban van egy meleg srác is.

Emiatt lenne?

18/F


2013. jún. 27. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Szia! Mert a bunkó kigyurt fa sz pasikra hajtanak sajnos! :/ Én is pont ilyen vagyok, mint te, egy cipőben járunk
2013. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy nem az miatt van amit leírtál.

Szerintem egyszerűen azt a lányt akinek kellenél nem veszed észre mert neked más tipusú lányok jönnek be.

2013. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
pedig a pina az pina XD
2013. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert ronda vagy és/vagy csóró. Plusz még a szerszámod is méreten aluli.
2013. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Akassz magadra karácsonyfaégőket
2013. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád azzal a sráccal a baráti körödből
2013. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért fogja minden pasi a rondaságra meg a kis méretre azt, hogy valakinek nincs barátnője? EZ A FÉRFI GONDOLKODÁS KIAKASZTÓ!!!
2013. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem számít valamennyire az önbizalom. Meg a baráti kör is. De az csak akkor ha velük együtt mész és úgy próbálsz felszedni valakit. 16L
2013. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8


Nő voltam (4-es)

2013. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nő voltál, úristen ne rontsd a nők hírnavét azzal hogy ilyeneket állítasz.
2013. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!