Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen helyzetben vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen helyzetben vagyok, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Friss diplomás tanárnő vagyok, és abban a középiskolában tanitok januartol ahova en is jartam 6 évvel ezelőtt.

Az a helyzet hogy annak idején volt egy matektanárom, aki utolsó két évben észrevehetően bókolt nekem, a kedvemben járt, annak ellenére hogy nagyon hulye voltam matekból. Sokat viccelodtek velem a tobbiek hogy biztos bejovok neki, es bar helyes ferfirol volt szo soha nem tekintettem ra ugy...Sot,mennyasszonya volt, aki rettenetesen hasonlitott ram es meg a keresztnevunk is megegyezett. Nos ez a holgy azota a felesege.

Nos az a helyzet, hogy kollegak lettunk. Soha nem gondoltam volna ezt se en sem o. Mivel nem egy nagy iskolaban dolgozom, eleg csaladias a hangulat es raadasul kozos szertarat kaptunk.

Nekem az elmult evekben volt egy komoly kapcsolatom, de hazudnek ha azt mondanam hogy soha nem gondoltam ra vagy nem almodtam vele.10 évvel idősebb tőlem, és bár nem egy adonisz, annyira tiszteséges és humoros fickó hogy bárkit levesz a lábáról.Nagyon rendes emberről van szó.

Nagyon nehez egyutt dolgoznom vele. Rengeteget beszelgetunk, velem osztja meg minden gondjat- bajat,es nagyon nehez ugy tekintenem ra mint egy egyszeru kollegara.Soha nem tennem tonkre ahazassagat de annyira nehez az erzelmeimnek parancsolni hogy ma megfogalmazodott bennem hogy felmondok...

Ezt el is mondtam neki,mire o teljesen kiakadt es nem erti miert akarom otthagyni a szuper allasomat.

Azt hazudtam neki hogy jobb ajanlatot kaptam es azert, mire o varatlanul megjegyezte hogy eveket kellett varnia arra hogy ujra lasson, es most megint eltunok az eletebol.

Engem ez nagyon meglepett!Azota is csak ez a mondat jar a fejemben. Valahol ereztem hogy talan ha nem lenne felesege beprobalkozott volna nalam, de igy tartotta o is a tiszteseges tavolsagot. Viszont sok mas itt dolgozo tanarnak feltunt mar a mi jo kapcsolatunk, es a diakoknak is. Nem szeretnek pletyka targya lenni, es foleg szenvedni egy olyan dolog miatt ami soha nem is volt es nem is lehet.

Valamiert azt erzem hogy mindig egymas utjaba sodor minket az elet,de miert?Miert igy?

Barmirol tudunk beszelgetni, es ha veletlen egymashoz er a kezunk en erzem a vibralast kettonk kozott.

Talan nem kellett volna ide irnom, de kivel oszthatnam meg a dolgot?

koszonom a jo tanacsokat elore is


2013. jún. 28. 00:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy harmadiknak lenni se nem jó, se nem kifizetődő. A kolléga beszélgessen a feleségével, otthon, te is tartsd a távolságot, bensőséges dolgokról ne beszélgessetek. A másik, hogy idealizálod, ő most neked olyan, amilyennek elképzelted, de valójában nem olyan.

Azért, mert egykor a tanárod volt, most meg kollégád, nem mindig sodor titeket egymás útjába az élet. Ez csupán két alkalom.Túl sokat szeretnél kihozni ebből a dologból.

Ha akart volna tőled valamit, már érettségi után keresett volna, de inkább megnősült. Játszani azért, gondolom, jó lennél, a friss husi mindig finomabb.

2013. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.


Te csak a szépet, a jót látod benne. Nem az ő zsörtölődését hallgatod reggel ha rossz a kedve, nem ő förmed rád, ha épp ideges és véletlen rajtad vezeti le... nem ő vár otthon minden nap, nem vele kell túllendülnöd a hétköznapi nehézségeken.


Ő az ideálod volt, most a támasza vagy. Úgy érzed ismered, de közben csak csodálod, és elképzeled ilyen-olyan tulajdonságait.


Ne haragudj, de ez a férfi nem tisztességes. Bókolt neked, miközben menyasszonya volt, most már a felesége, mégis veled, egy kollégájával osztja meg a búját, ahelyett hogy azzal tenné, akinek örök hűséget esküdött. És igen, a megjegyzése meglehetősen egyértelmű.


Gondolod, hogy ha a menyasszonya/felesége mellett neked így bókolgatott, akkor másnak nem teszi? Illetve azt hiszed, hogy attól már tisztességes, hogy testileg nem tett semmit - legalábbis veled?

2013. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Talan igazatok van...de tényleg nagyon hasonlitok a feleségére, már régebben is sokan mondták, mikor látványosan én voltam a kedvence...

Talán a feleségét láthassa akkor bennem?Hisz meg a keresztnevunk is ugyanaz...Egyebkent a maganeleterol tul sokat nem szokott velem beszelni, de azonkivul mindent...

2013. jún. 28. 00:31
 4/34 A kérdező kommentje:
Osztalykirandulast is ugy intezte hogy egyutt menjunk...
2013. jún. 28. 00:32
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de fel kellene nőnöd.


Nem fogsz attól hasonlítani a feleségére, hogy külsőleg vannak egyforma jegyeitek vagy a nevetek ugyanaz. Más a hangotok, más a tekintetek, más a belsőtök. Egy férj ezt nem így látja, hogy "hasonlítotok".

2013. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Tudom...Csak tudod akkor miert ult allandoan velem ebednel, miert intezte ugy az osztalykirandulasokat hogy mi ketten menjünk felügyelni,miert vitt haza annyiszor??

Hirtelen mikor idekerultem mintha megszunt volna szamara a tobbi tanar baratkent, es az orak kozti szunetekben is allandoan az en tarsasagomat kereste.Lehet hogy hulye vagyok de en erzem hogy nem vagyok szamara kozombos, es ez a baj. mert igy sokkal nehezebb elfogadni a kialakult helyzetet.

2013. jún. 28. 00:37
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert tetszel neki és hülyített. = nem tisztességes.


Vagy képzeld magad a menyasszonya helyébe. Neked hogy esne, hogy a férfi, aki megkérte a kezed diáklányokkal flörtöl, cipeli őket magával, velük osztja meg a bajait? Ugye, hogy rosszul. Na, még mindig olyan erkölcsös...?

2013. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Talan annyira nem....de holnap, vagyis ma meg lesz alkalmam beszelni vele. Smst is irt, hogy jol meggondoltam-e hogy el akarok menni, es hogy o ezt nagyon nem szeretne.Hianyoznek neki.
2013. jún. 28. 00:43
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet kell ertsek az elotttem szolokkal. Tudod, az ember mindenhol szerepet jatszik. Otthon szereto ferjkent, a munkahelyen jo munkaerokent, a beszelgeteseknel bolcs emberkent (probal), a flortoknel Casanovakent... S igy persze nagyon konnyu felallitanunk egy eszmenykepet... Ami sokszor messze van a valosagtol, (hozzateszem minden esetben). Valoszinuleg valoban ott van a vibralas kettotok kozott, de el kell dontsd, mit is varsz vagy mit varhatsz ettol az egesztol. Talan legjobb lenne a realitas talajan maradni, mar csak azert is, mert tobbet erdemelsz, mint egy szeretoi szerep... Kivanok sok erot es bolcsesseget! :-)
2013. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam mar hogy esetleg konkretan elmondom neki mit erzek, de felek hulyet csinalok magambol.

Kivancsi lennek mit reagalna ha megtudna hogy miatta akarok elmenni.

2013. jún. 28. 00:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!