Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy mégis akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy mégis akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam (17F) megtudta, hogy tetszik nekem, és világosan tudtomra adta, hogy nem akar tőlem semmit. Mivel nem én kezdeményeztem, kiakadtam ettől és 1 évig levegőnek néztem. Most úgy látom, határozottan közeledni próbál, de nem tudom, mi okozza a változást. Lehet, hogy félreértem, és csak barátságos? De minek barátkozna ezek után velem?
2013. máj. 5. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A pasik általában ilyenek :) Nem az összes, de jópáran :) Minél jobban leszarod, annál jobban teper. Jól csinálod, ugyanígy nézd levegőnek mint eddig. Akkor tuti hogy akar majd tőled vmit.
2013. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BunkóBácsi válasza:
kizárt lehet hogy csak kanos!
2013. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan mi a kizárt?
2013. máj. 5. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok minden lehetséges.

Talán megtért,és mégis tetszel neki,az is lehet,h mivel tudja,h bejövős neked,úgy van vele,h egy-két alkalomra jó leszel,de lehet csak sajnálja,h elutasított,és barátkozni szeretne.

Az idő mindent megold! :D

2013. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én útálom azokat a nőket, akik levegőnek néznek valakit. Teljesen alkatlmatlan szociális életre. Ezeknek találták ki a FB nevű oldalt.
2013. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!