Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 napja késik, teszt negatív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 napja késik, teszt negatív, petefészek cisztáim vannak, zűrös család,16/L, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 napja késik. Csináltam tesztet és negatív. Utána néztem a neten és a cisztáimtól elvileg késhet. Eddig mindig bejött a meleg vízes fürdő de most ez sem vált be. A szüleim idősek és ha a nőgyógyászattal jönnék tuti kevesebb időt tölthetek a barátommal. Valami ötlet amit esetleg én is tudok tenni?

2013. jún. 28. 11:17
1 2
 11/12 anonim válasza:

Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, ha kell egyedül anyukád tudta nélkül, ha már ennyire ellenzi! Sajnos nagyon komoly problémákat is okozhat 1 ciszta! Nem írtad a hasad nem fáj/görcsöl? Mert nekem is volt ilyen, hogy kimaradt, vagy késett a ciszta miatt, de mielőtt megjött a falat le tudtam volna kaparni, annyira görcsöltem, és félidőben is görcsölgettem. Nem akarlak ijesztgetni, de nekem megcsavarodott és szétdurrant a cisztám, a legnagyobb baj az volt, hogy ez csokoládéciszta volt (gennyes, véres váladék volt benne). Hasi műtétem volt emiatt, és a petefészkem+petevezetékem kivették. Persze ez több hónap alatt nőtt meg, és rengeteget görcsöltem.

Minél előbb nézesd meg dokival!

2013. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem olyan. Minden nőnek van elvileg, de max másfél centis. És nekem 10 centi volt a kórházban. Eddig nem is fájt a hasam. Pont ma kezdett el.
2013. jún. 28. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!