Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri ilyen pasit választani, aki. :?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja beszélgetünk, ismerkedünk de azt mondja hogy beleszeretett a lelkembe és már most nagyon vonzódik hozzám, nagyon figyelmes és gyakran megemlíti hogy velem szeretne élni és tőlem szeretne gyereket és nagyon büszke lenne rám, és gyakran hangoztatja hogy nem a szex a lényeg, hanem azt többe nézi, hogy ha főzök neki, sütök vacsorával várom haza esténként, és az sem baj ha nincs munkám, mert az Ő feladata a családfenntartás. Valójában 14 év van közöttünk én 24 vagyok Ő 38 éves, tudni kell róla hogy nem kifejezetten helyes pasi, de nagyon megértő és okos is. Van 3 diplomája.

Szerintetek megéri Őt választani?


2013. jún. 28. 11:42
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen miért akarsz lemondani a szerelemről és a boldogságról?
2013. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te már eldöntötted, hogy mit akarsz. Azt írtad csak pár napja beszéltek, után meg úgy írtál róla mintha már 1 éve ismernéd és bizonyított volna neked.


Szerintem nem akar tőled semmi komolyat. Ha pár napja ismerkedtek minek beszél ennyire a jövőről?! (ha komoly kapcsolatot akar nem kezd pár nap múlva ígérgetni olyanokat ami az egész életét befolyásolja)


Ja, nekem egyszer pasi mondta, hogy ha azt mondják neked, hogy nem akar szexet, akkor az szexet akar. Ha nem akar akkor fel se hozza a témát.

2013. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tunik, mintha anyapótlót keresne. Aki sut, foz, mos, takarít rá és a szex vagy az egyuttlét már nem is érdekes. Ja és szulj neki gyereket. Ha nincs érzelem, akkor nem választanám, mert elég nehéz az élet és sok mindenen kell kettotoknek keresztul mennie.


26 N egyben anyuka és feleség

2013. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Pár napnyi beszélgetés után én frászt kapnék,ha egy pasi ilyeneket mondana. Kapuzárási pánikról van szó biztos.
2013. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi kettyós, pár napos ismeretség után ilyet mondani..

Nem is ismer, azt se tudja milyen vagy mérgesen, az apró hülyeségeid el tudja-e viselni stb. stb.

Fú, az ilyentől engem még a hideg is kiráz, egyszer volt hasonló élményem, menekülőre fogtam.

2013. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Nézd, ha olyan életet akarsz, hogy háziasszonyi szerep, gyerekek, szerető, gazdag férj meg ilyesmi, akkor ja.


Ha még tombolni akarsz fiatalságodban, akkor nein.

2013. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy még nem talált 38 évesen párt, mert neki nem társ, hanem szolga kell, aki főz/most/takarít/vigyorog, 1× 2× szex, de ha meglesz a gyerek egyszer sem. Te erre vágysz?
2013. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon fura volt , hogy már ilyen hamar felhozta a gyerek témát, meg azt is költözzek hozzá nyugodtan... de azt is mondta hogy már kiélte magát és szeretne egy rendeset választani maga mellé, és csak a megérzései miatt választott engem.

Akkor mit javasoltok, mert most teljesen tanácstalan vagyok... És még nem is láttuk egymást vagyis csak én őt kép alapján, lehet buta naiv vagyok, de nem tudom mit tegyek:(

Az tény hogy nagyon aranyos :)

2013. jún. 28. 12:20
 19/41 anonim ***** válasza:

Szerintem te még nem voltál szerelmes.

Mi lesz ha a házasság alatt támad fel ez az érzésed? Akkor elnyomod, hogy sose éld át az életben?

2013. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Még mindig azt javaslom, hogy ismerkedjetek hosszasan. De ne a neten!
2013. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!