Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri ilyen pasit választani, aki. :?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja beszélgetünk, ismerkedünk de azt mondja hogy beleszeretett a lelkembe és már most nagyon vonzódik hozzám, nagyon figyelmes és gyakran megemlíti hogy velem szeretne élni és tőlem szeretne gyereket és nagyon büszke lenne rám, és gyakran hangoztatja hogy nem a szex a lényeg, hanem azt többe nézi, hogy ha főzök neki, sütök vacsorával várom haza esténként, és az sem baj ha nincs munkám, mert az Ő feladata a családfenntartás. Valójában 14 év van közöttünk én 24 vagyok Ő 38 éves, tudni kell róla hogy nem kifejezetten helyes pasi, de nagyon megértő és okos is. Van 3 diplomája.

Szerintetek megéri Őt választani?


2013. jún. 28. 11:42
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Szerintem meg itt csak arról van sző, hogy nagyos sok irigy ember van ezen az oldalon akinek nem adatik meg ilyen pasi, aki több diplomás, okos, család centrikus, és emellett még azt is megengedheti magának hogy a felesége ne dolgozzon, hanem nevelje a gyereket, főzzön, takarítson... Ez most miért lenne rabszolga munka? Mert a mai világban a nők annyira elvannak kényelmesedve, hogy már egy tojásrántottát is csak férjük unszolására készítenek el! Sok nő inkább a körmét festi, meg a fodrász kozmetika szalonokban csücsül, mint sem hogy inkább vacsorát főzne a munkából hazaérkező fáradt férjének... Ti rohadt irigyek vagytok én én ezen csak mosolygok magamban :) nagyokat... :)... A nők feladata lenne a háztartás vezetés elmondanám ha valaki nem tudná..
2013. jún. 29. 07:05
 32/41 anonim ***** válasza:

Akkor miért kérdezed tőlünk, hogy megéri-e ezt a pasit választani. Nem, nem éri meg. Mi nem csak az anyagiakat nézzük, te meg csak azt nézed. Téged nem az érdekel, hogy milyen pasi, neked mindegy, csak tartson el. Te dolgozni nem akarsz egyértelmű, hanem el akarod magad tartatni. Te döntésed, csináld ezt!

Csak ne felejts el önkéntes magánnyugdíjpénztárt fizetni, mert ha a pénzeszsák meghal, neked még élni kell valamiből tovább! Mikor te 55 éves leszel, ő már közel 70 éves. Ne csodálkozz, ha te esetleg még erre arra eljárnál, kikapcsolódnál, kirándulnál, de vele nem tudsz, mert már járókerettel közlekedik, de elmenni sem tudsz, mert őt kell kiszolgálnod, ápolnod. 15 év múlva arról fog szólni az életed, hogy egy idős embert gondozol.

Csak tényleg figyelj a jövődre, mert gondolom 40 év múlva nem a nyugdíjminimumból akarsz élni, ami a rezsidre épphogy elég lesz. Mert mire te nyugdíjba mész, ez a pasi már sehol sem lesz!

Amúgy igen, anyapótlékot keres magának.

2013. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg, most biztos újat mondok, de bármilyen hihetetlen számodra, munka mellett is lehet háztartást vezetni. Azt elárulod hogy jutottál erre a következtetésre a válaszok alapján, hogy itt senki nem vezet háztartást? Mert hogy erről szó sem esett!
2013. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Szövegértelmezési gondjaitok van... nem várom el egyáltalán nem, sőt elítélem hogy engem valaki eltartson... nem is engedném, csak arra mondtam, hogy voltak okosak akik azt írták, hogy azért írogat nekem a pasi ilyeneket, hogy főzzek neki vacsorát mert azt többe nézi, mint a szexet... mert ez már nagyon soknak rabszolga munka lenne, hogy főzzenek a férjüknek élettársnak valamit... ez a legkevesebb egy nőtől én úgy érzem... és ez mitől rabszolga munka??? puszta irigység...
2013. jún. 29. 09:11
 35/41 anonim ***** válasza:
Drágám! Ez nem irigység. Munka mellett főzök a páromnak bármikor,megcsinálok otthon bármit,de soha nem tartatnám el magam. És miért is irigyelnélek ,nekem ezek mellett még szexuális életem is van,mert aki azt mondja 24 évesen,hogy a szex nem annyira fontos ,az hazudik. Csak erre későn fogsz rájönni. 26/N
2013. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam ezt, hanem a pasi :) Ha fájna a fejem vagy épp megvan, vagy egyéb más bajom lenne nem erőszakoskodna, megértő lenne ez a különbség, vagyis ezt értette ez alatt... hogy a szex az nem minden... :)
2013. jún. 29. 10:48
 37/41 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ezt a normális pasik így csinálják,megértőek. Nem is kezdenék olyannal,aki hisztizik ha én épp menstruálok . De én akkor is óvatos lennék vele. Meg ha azt nézed,hogy te még fiatal vagy,élned kéne még,egy fiatalabb pasi mellett erre még lehetőséged lenne. Persze nem az én életem,de én biztos nem kezdenék sokkal idősebb pasival. Nincs esetleg apakomplexusod?
2013. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Lol... ez a kérdés csak kamu lehet, egy ilyen elmehibbant mint a kérdező nincs mégegy a világon...


Irigykedik a f*.szom a ronda és impotens tatádra, mikor van nekem fiatal, jóképű, segítőkész, diplomás, SZERETŐ férjem, aki nem csak háziszolgának tart, mint téged ez a gyökérfajzat :D


Menj hozzá, aztán majd nézheted ahogy a jobbnál jobb nőket kefélgeti, mert gondolom ronda vagy mint a bűn, ezért csak a cselédjének kellenél, de a pénzén nálad 100x jobb k.rvákat tud venni:) Te meg sikáld utána a sz*ros wct és élvezd, hogy nem kell dolgoznod mert eltart... aztán majd sz*rj ki egy-két gyereket is és siránkozz ha előttük ver agyon, amikor nincs 3 fogásos vacsora miután hazajött a bordélyból...:)))

2013. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
És még egy személyes tapasztalat. Amikor még párt kerestem,akármelyik pasi felhozta a szex témát mind csak arra ment. Párommal soha nem beszéltünk róla ,amikor leveleztünk.
2013. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
38-nak Tőled biztosan nem vagyok rondább... és az ilyen megnyilvánulással csak magad minősíted... Sajnállak, tipikus irigy vagy :D
2013. jún. 29. 12:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!