Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri ilyen pasit választani, aki. :?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja beszélgetünk, ismerkedünk de azt mondja hogy beleszeretett a lelkembe és már most nagyon vonzódik hozzám, nagyon figyelmes és gyakran megemlíti hogy velem szeretne élni és tőlem szeretne gyereket és nagyon büszke lenne rám, és gyakran hangoztatja hogy nem a szex a lényeg, hanem azt többe nézi, hogy ha főzök neki, sütök vacsorával várom haza esténként, és az sem baj ha nincs munkám, mert az Ő feladata a családfenntartás. Valójában 14 év van közöttünk én 24 vagyok Ő 38 éves, tudni kell róla hogy nem kifejezetten helyes pasi, de nagyon megértő és okos is. Van 3 diplomája.

Szerintetek megéri Őt választani?


2013. jún. 28. 11:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Én menekülnék továbbra is :D

De a kettyós mellé még fenntartom azt a lehetőséget is, h csak dugni akar, lényegében (egy idő után) a legtöbb lány ezt akarja hallani, amit ő elmondott, így, h beveti az elején, lehet vkinél rövidebb út vezet a bugyijához..

2013. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is találkoztatok?? Szerinted mégis mennyire lehet kétségbeesve ez az alak, hogy mindent ígér és hízeleg, és pénzt ad, csak költözzön hozzá már végre valaki. Olyannak tűnsz, mint akinek nem nagyon szoktak udvarolni a fiúk és most van ez a fickó, úgy érzed kötelező lenne szerelmesnek lenni és őt választani, mert jó életet kínál neked. Ez is egy megoldás, de szerintem nem így kellene egy életre párt választani. Ne az alapján dönts, hogy mit tud kínálni pár nap online ismeretség után, hanem hogy élőben hogy viselkedik veled. Szerintem tartsd meg a kellő távolságot, találkozz vele, mérd föl milyen élőben. De mindenképp legyél elővigyázatos, pár nap után nem normális gyerekről hadoválni, pláne egy férfinak, főleg pár nap netes beszélgetés után...
2013. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Nekem a leírásod alapján ez a pasi tipikusan "kiskutya" típus, aki rajong a nőért. Az a baj, hogy ezeknek egy típusa olyan, hogy ha valami nem úgy van, ahogy szeretnék, akkor mutatják ki igazán a foguk fehérjét, mert amúgy elvárják, hogy a nő mindenben kiszolgálja.
2013. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Hááát... szerintem vagy anyapótlékot keres magának... vagy kamuzik... vagy szerelmes beléd. Utóbbiról annyit, hogy (sajnos?) nem válogat, és nekem is okozott már kínos perceket, mikor egy nálam 20 évvel idősebb, kétgyerekes elvált férfinak kellett bizonygatnom, hogy hosszútávon megbánná.

Lehet, hogy őszinték az érzései, de azért ezt nem kéne elsietni, mert rossz esetben igen nagyot hasalhatsz.

2013. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező volt neked eddig párkapcsolatod? randizgattál? gyűjtöttél tapasztalatot? úgy érzed 24évesen már nem kellesz senkinek?
2013. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez pár nap után nagyon gyanús és furcsa, nem mennék bele. Talán megismerném, aztán talán akkor, ha IGAZÁN egymásba szeretnénk. Egyébként meg nem mindegy, hogy nem bánja, ha nincs munkád, vagy nem is akar engedni dolgozni.
2013. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Még nem is találkoztatok, de már tőled akar gyereket? Hát én is naív vagyok, de ez nagyon ciki úgyhogy menekülnék.

Érdemes heteken belül találkozni az aktuális netes "szerelemmel", mert szemtől szembe egy perc alatt kiderül hogy tényleg olyan szimpatikus-e, vagy nem.

Az első ilyen találkozómnál az újságosbódé mögül meglestem a srácot, aztán 180 fokos fordulat és sprint elfele. Már a tartása, a sziluettje is antipatikus volt :D

Akármilyen jó a szövege, az a lényeg hogy "működik-e a kémia" és ez az emailekből nem derül ki.

21l

2013. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ha nekem találkozó nélkül (vagy az első pár randin) ilyeneket mondana valaki, hogy beleszeretett a lelkembe, meg szüljek már neki... menekülnék amilyen messzire csak tudok, nem hogy még arról álmodoznék, hogy összejövök vele! Ez a hapsi nem normális!!


"hangoztatja hogy nem a szex a lényeg, hanem azt többe nézi, hogy ha főzök neki, sütök vacsorával várom haza esténként, és az sem baj ha nincs munkám, mert az Ő feladata a családfenntartás."


Ezt te tudod értelmezni? Nem? Segítek:


- a szex nem lényeg, hiszen vagy impotens vagy megkapja mástól (utóbbi a valószínűbb). Külsőleg nyilván nem tetszel neki, különben nem ilyenekkel jönne élből, hogy beleszeretett a lelkedbe, hanem azért a külsődet is dicsérné, bókokkal illetné. Nem tetszel neki, ennyi, de van más, aki kielégítse az igényeit.

- a főzés és a házimunka többet ér - hát persze, mert ő erre lusta. A tipikus fazon, aki életében még egy tojást nem sütött meg magának, de reggel majd leüvölti a fejed, ha nem viszed ágyba a kávét süteménnyel, mert mégis hogy a f.*szba képzeled, hogy ő eltart, te meg ennyire nem tiszteled?

- otthon is maradhatnál, sőt szeretné - nyilván, mivel megteheti, hogy eltartson egy háziszolgát, aki ráadásul ezáltal kiszolgáltatott, függő helyzetbe kerülne, nagyon nehéz lenne tőle szabadulnia, akármilyen rosszul is bánik vele...


Érted már?

2013. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi szex nélkül akarna velem kapcsolatot, akkor az eléggé sértő lenne. Hogy tudnék együtt élni egy férfival, aki szexuálisan nem vonzódik hozzám?
2013. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Ja és szerinted sem helyes, így hogy tudnál vele lenni? Esetleg lefeküdni vele? Megundorodnál tőle is, és magadtól is!

Menj el vele randizni, ismerd meg, de siess el semmit!

2013. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!