Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzik magukat szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzik magukat szánalmasnak azok a srácok (férfiak 90%-a), akik körberajongják a nőt, csak azért hogy megkapják?

Figyelt kérdés

Annyi meg annyi ilyen eset van, hogy már röhögök kínomban, amikor meglátom. Szerencsétlen veri a nyálát a nőnek (neki meg persze jól esik, mert a sokadik pasi őrül meg érte aznap) az meg csak arra használja, hogy szinten tartsa az egóját.

Hát hülye lennék egy nőnek is bókolni vagy udvarolni, más meg önként megszégyeníti magát. Nem értem én ezeket az embereket. Nekem a pofámról lesülne a bőr, ha egy nő után kéne tepernem.


23/f


2013. jún. 28. 16:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele

megértelek

2013. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én sem értem magam, sosem értem még célt ezzel a szánalmas csajozási módommal. Teljesen igazad van! 22/F
2013. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

na jó ez nem volt túl egyértelmű :D

szóval én is nagyon rosszul érezném magam, ha legyeskednem kéne

szerintem a férfi a büszkeségét és a méltóságát veszíti el

de ez a "mai fiataloknál" lehet, hogy nem számít

25/F

2013. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
A nagy nőcsábászok mind ezt csinálják. Nem ez a normális persze, de szerintem az se, ha nem vagy hajlandó magad megerőltetni egy nő miatt és azt várod, hogy csak úgy az öledbe hulljon.
2013. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
18%

Én megalázni szoktam a lányokat.


19/F

2013. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De tényleg milyen gáz már ez a bókolás... Soha nem mondanék olyat egy nőnek, hogy milyen szép/csinos stb. Majd biztos én fogom őt jobb fényben tüntetni...
2013. jún. 28. 16:21
 7/33 anonim ***** válasza:
Akkor most halljuk a te csajozási módszereid is, ha már ilyen szépen kritizálva lettünk!
2013. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek csajozási módszereim. MINEK?

Ha egy lánynak megtetszek az úgyis lép. Én minek kezdeményezzek, ha nem tetszem neki? Ennyire egyszerű.


Az meg a másik, hogy nem egyszer volt már olyan, hogy mondják nekem, hogy milyen jól nézek ki és várják, hogy én is visszamondjam. Persze nem mondom vissza, mert egyrészt nem gondolom úgy, másrészt nehogy már amiatt érezze jól magát.

Ilyenkor mindig röhögök magamban. :)

2013. jún. 28. 16:25
 9/33 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! 90% az erős, nem így van, még nem találkoztam ilyennel, mert nem is kell szerintem N
2013. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
így soha nem lesz barátnőd kérdező.. de nem is legyeskedni kell, meg letámadni hogy ilyen-olyan szép vagy, hanem csak felkelteni az érdeklődését és beszélgetni.. ennyi. ( humor nem árt)
2013. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!