Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézi mindenki szánalmasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi mindenki szánalmasnak a távkapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok.

A haverjaim mind hülyének tartanak, hogy iylen messze járok egy csajhoz (120km)

a szüleim is teszek megjegyzéseket néha, hogy közelebb nem volt édes fiam...meg stb...:/

Én is érzem ,hogy nehéz, mert hiányzok nagyon, szeretem is, rosz hogy nem vagyunk mindig együtt..:/

Szóval nektek mi a vélemyényetek erről?!


2012. jan. 31. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Az hogy távkapcsolat nem létezik. Lehet hogy te nagyon szereted meg minden de honnan tudod hogy nem kefél félre amíg te nem vagy ott?Nem tudhatod. Lehet hogy neki csak 1 balek vagy akivel el van mert ott a közelbe nincs senki és élvezi hogy ennyit utazol érte.
2012. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
semmi az hogy ne foglalkozzál az idióta gyenge emberekkel,nekik pont nem való,mert semmi küzdés és tartás nincs bennük...én 7 hónapja vagyok távkapcsolatban és 2 hetente találkozunk és köszönjük szépen minden f.asza és működik,3 hónap múlva össze költözünk..sok sikert neked is!
2012. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem az ideális, de hát nem mindig válogathatjuk meg, kibe szeretünk bele.:)
2012. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

ma 21:44


hallottál arról hogy bizalom??ha az nincs akkor teljesen mindegy..amúgy ha ott vagy akkor is félre kefélhet ha nagyon akar,szóval erről ennyit..aki megakarja az meg teszi így is úgy is

2012. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
bizalom?hallottál már arról hogy élettapasztalat?a kapcsolatok több mint fele megcsalással végződik
2012. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem megéri kitartanod, de csak akkor ha mindketten nagyon szeretitek egymást. Én is ugyan ebbe a cipőbe vagyok, csak nekünk a távolság 250 km, így havi egyszer találkozhatunk csak sajnos, de tudom, hogy megéri, mert még ha vannak olyan pillanatok amikor nagyon nehéz elviselni a hiányát, de tudom hogy van valaki aki szeret és ez a legjobb érzések közé tartozik. Bár a mi kapcsolatunkban se hisz senki, még a saját szüleink is úgy tekintenek rá, hogy biztos kudarcra van ítélve, de ezt én se értem miért kell egyből halálra ítélni a távkapcsolatokat.
2012. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
első mennyire szerencsétlen:D...lehet azért b*szott félre a nőd,mert te nem tudtad kielégíteni :D:D:D
2012. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, ne foglalkozz mások véleményével! :)


Tőlem annak idején 300 km-re volt barátnőm, havi max 2x találkozhattunk másfél évig, míg albérletbe nem költöztem a városba, ahol ő is lakott (ott tanultam tovább, részben azért, hogy többet is találkozhassunk)...


3,5 évig tartott a kapcsolat, és baromira nem a távolság miatt lett vége... szóval fel a fejjel, az a 120 km semmi!! És amúgy is, ismered a mondást biztosan:


"A távollét szerelmesek közt úgy hat, mint a szél a tűzre: a kis szerelmet eloltja, a nagyot tűzvésszé növeli..."


23/F

2012. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

ma 21:46


hallottam e élet tapasztalatról?igen hallottam ugyanis 29 éves vagyok és volt eddig 2 komoly kapcsolatom..az egyik 4 éves a másik 3 éves kapcsolat és az egyik kapcsolatból egy évig távkapcsolat volt..ami nem azért ment tönkre mert az volt..az elején volt távkapcsolat..

nem fogok neked magyarázkodni,nekünk működik és megbízunk egymásba..egyszer én megyek egyszer ő jön hozzám és köztünk nem 150 km hanem 500 km van..

2012. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
nem mellesleg első neked nem hogy távkapcsolat de még sima kapcsolat sem való,mert te minden percbe arra gondolsz hogy ki dugja a nődet..aki akar az így is úgy is félre b.aszik ha távkapcsolat ha nem...
2012. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!