Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmasnak tartom az irigyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmasnak tartom az irigykedő, más embereket kibeszélő embereket. Ennyire nincs dolgotok, vagy esetleg kisebbségi komplexusotok van? Ki mit gondol a témáról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát én most nem fogom őket kibeszélni a hátuk mögött, mert nem érek rá ilyenekre. Mert azt kérted. Nem?
2013. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Ja. Szerintem is a kurv@ anyjukat!
2013. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
A normális nagyon relatív. Amikor ők beszélgetnek, ők is úgy gondolják, hogy normálisak, és csak véleményt alkotnak.
2013. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyébként elnézést kérek a kérdezőtől, nem a személye elleni támadásnak szántam, csak a témáról volt ez a véleményem. És nem is vettem magamra, az ismeretségi körömben nem tartanak pletykafészeknek.
2013. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Én sem szeretem az ilyet. A hátam mögött pofázik az illető, visszahallom mástól, bezzeg ha rákérdezek, hogy na mi is volt, akkor már nem meri a szemembe mondani. Ha már a hátam mögött kibeszél, akkor jó helyen van, hogy ki is nyalja a s*ggem.
2013. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

"úgy gondolják, hogy normálisak, és csak véleményt alkotnak."

Mondom, h semmi esze nincs az elsőnek, legalábbis nem sok.

Tudják, h nem normális, ahogy azt is, h a legtöbb direkt beszél ki.

2013. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de nekem nem normális az, ha valaki kifigurázza az embertársait amiatt pl, ahogy öltözködik. Szerintem ez a fajta viselkedés igencsak meghatározza az értelmi szintet.
2013. jan. 18. 09:22
 8/15 Jézus :) ***** válasza:

"...miért tisztogatjátok és tarjtátok tisztán poharaitok külsejét, ha amit megisztok úgyis a belsejébe töltitek?"


Én csak sajnálni tudom az ilyen embereket.

2013. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges egymást ócsárolnunk, én nem hülyéztelek le, és nem is foglak, mert nem stílusom. Nem fogok lesüllyedni arra a szintre.
2013. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én se hülyéztelek le, mivel nem is ismerlek, csak válaszoltam arra amit írtál, ha elolvasod láthatod, h nem rólad beszéltem, hanem azokról, akikről szól a kérdésem, de sebaj.
2013. jan. 18. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!