Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Gáz ha egy fiú kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz ha egy fiú kicsit romantikusabb típus?

Figyelt kérdés
Egy átlagos 16 éves srác vagyok . Szeretek kettesben lenni az adott csajjal elmenni valahová vacsizni ilyesmi inkább szeretem ha egy csajt meghódítom a nőket ezalatt azt értem hogy egy lány nem azonnal teszi szét a lábait hanem egy pici udvarlással , romantikusságnál nem ez a nyálas szint határozottnak mondanám magamat nem hagyom hogy írányítson bárki is
2013. jún. 28. 16:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16 F elfelejtettem kiírni :D
2013. jún. 28. 16:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jah jólvan ott van kicsit gáz xd
2013. jún. 28. 16:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem:)
2013. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A lányok nem szeretik a romantikát, bármit is állítanak. Udvarolni pedig nem érdemes, mert ha jól nézel ki, anélkül is sikered lesz, ha nem, akkor meg nem mész vele semmire.
2013. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hiteles határozottnak feltüntetni magad, hiszen nem vagy még felnőtt és bizony még bőven irányítanak is.

Emellett a romantikus hozzáállás nem baj, csak kevesen ismerik a helyes egyensúlyt. Nem kell mesterségesen keretet szabni az eseménynek csak azért, mert neked van egy bizonyos elképzelésed az eszményi randevúról. A spontaneitás sokkal fontosabb, mint a tervezés. Az A - B majd C lépéssel hódítgatás nem szimpatikus.

Személy szerint úgy vélem, hogy a romantikus randevúkat messze fölülmúlja a szórakoztató randevú, amikor nem arra koncentrálunk, hogy mindenáron a másik kedvében járjunk hanem arra, hogy jól érezzük magunkat együtt.

2013. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt amit írtam hogy nem hagyom hogy irányítsanak ne úgy értsed pl mondok valamit vagy 30éves téged ugyanúgy irányítanak hiába elmúltál 18éves téged is ugyanúgy ha valamit csinálsz felelősségre vonhatnak de ebbe ne mennyünk bele :)
2013. jún. 28. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:

De baj! Engem eddig mindenki eldobott, mert romantikus voltam! Azóta g_ci vagyok, és így sokkal jobbak a lehetőségeim!


19/F

2013. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
azokon a "lehetőségeken" belül mitt értesz?
2013. jún. 28. 16:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Amióta ilyen vagyok, a lányok jönnek oda hozzám, nem én megyek hozzájuk.
2013. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!