Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A törődés és a sok szeretet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A törődés és a sok szeretet, beszélgetés hatására belém szeretett?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősom.Sajnos egy éve elhunyt az apja.A családnak jó barátja vagyok.Így mindenben segítettem nekik,és most is segítek.

A lánnyal is sokat törődtem.Vigasztaltam.Mellette álltam.Mindent megtettem érte,hogy ne búsuljon.Rengeteg baráti ölelés,vigasztalás,együtt töltött idő.Végül is a cél elértem.Kiheverte.

Viszont néhány hete felfigyeltem rá,hogy amikor rám néz.Nem szimplán úgy néz mint egy "barátra".

Valamit esetleg érez?Vagy csak túl gondolom a dolgot?Erről nem igazán szeretnék vele beszélni


2013. jún. 29. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet, elképzelhető.
2013. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pedig ha minden másról tudtatok beszélgetni, illik erről is. Miért ne? Simán beléd szerethetett, csak nem meri közölni. Neked kell finoman rákérdezned, hogy el tudna-e képzelni kettőtök közt akármit is?
2013. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges. Neked nincsenek érzelmeid iránta?
2013. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet.Sok sikert.Remélem szép pár lesztek:)

Szerintem lehetséged.Mennyi idősek vagytok?

2013. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Helyes és aranyos lány.Külsőre megmozgat.Csak ezek után úgy nem tudok igazán komoly érzelmeket táplálni iránta.

Láttam mennyire össze volt törve stb...

Meg ha szakítanánk akkor meg váljunk el örökre?

2013. jún. 29. 13:12
 6/17 A kérdező kommentje:
Én 23 ő 21
2013. jún. 29. 13:14
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

És azért nem tudod szeretni mert láttad összetőrve nem éppen vonzó formában?Ne haragudjá,de ha csak ezért,akkor ne is legyen barátnőd,mert bárkinek lehet nehéz helyzet az élteében.Akkor elfogod hagyni?

Bocsi nekem ez jött le az irományodból.Szerintem pedig nagyon meghálálná neked abba biztos lehetsz.Én biztos adnék egy esélyt a dolognak.

2013. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7.

Kedves hetes félre értesz.

Én akkor nagyon sajnáltam,és egy kapcsolatban vannak csalódások.És sosem szeretném megbántani.

2013. jún. 29. 13:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te hazudsz saját magadnak.Leírtad hogy szeretet,törődést.Akkor szerinted segít valaki ilyen formában ha nem táplál íránta semmit?Te saját magadnak hazudsz ember..én nem szalasztanám el a lehetőséget,lehet hogy pont ezért egy jó kapcsolat lenne belőlle.
2013. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Most te vagy a helyzetemben vagy én?

Barátságból szeretem.Törődtem vele.Tűzbe tenném érte a kezem.

Amit érzek kis szeretet,és nem szerelem.

Legfőbb kép azért nem akarok belevágni.Mer mi van ha...

2013. jún. 29. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!