Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul érzem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Htj0ker kérdése:

Rosszul érzem, vagy csak barátként tekint rám? Többi lent 14/F

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete ismertem meg egy gyönyörű lányt elég jól elbeszélgettünk 1. alkalomkor facebookon utána 2 hétig elég hülyén viselkedtem szerintem túlzottan megjátszottam,nem adtam önmagam.Deee pár napja ráírtam és kb.5-6 órát beszélgettünk normálisan.Ma elmentünk korizni barátokkal (sajna...)amikor megérkeztem kedvesen köszönt nekem stb. ezután bementünk és beszélgettünk mentünk pár kört ketten kézen fogva dee másokkal is ment így (szóval szerintem ez nem jelent semmit) viszont ezek után egyfojtában kiment stb. végül amikor mentem el kijött várt vagy fél percet és visszament. el sem köszönt... szerintetek?

2012. nov. 16. 22:25
 1/2 Ipso ***** válasza:

Ha ilyesmitől félsz, hívd randira. Ha elutasítja, akkor csak barátként tekint rád.


Ha félsz elhívni, akkor gondold meg, hogy később még nehezebb lesz. Ha mondjuk most ő barátnak tekint, te meg szerelemnek veszed a viselkedését, és hónapokig rendszeresen együtt mentek valahová, és akkor derül csak ki, hogy te többet akarsz - az nagyon kellemetlen lenne neked is.


Gyűjtsd össze a bátorságodat, nézz utána, hova mehetnétek randizni (valami jó helyre, ami tetszene neki), és hívd el.

2012. nov. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele mert nem fog örökké várni!
2012. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!