Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Együtt jártam korábban valakivel, akit nagyon szerettem. Amikor szétmentünk, még mindig szerettük egymást (de most nem is az a lényeg, hogy miért szakítottunk). A szakítás után is sokat beszélgettünk, naponta többször is. Mellette álltam a nehéz időkben, ő is támogatott, segített engem. Később elkövettük azt a lépést, hogy néhányszor lefeküdtünk egymással - pedig már nem is voltunk együtt. A szakítás után 8 hónappal viszont ő megismerkedett egy másik lánnyal, utána alig beszéltünk. Időnként tett egy-egy kedves megjegyzést a "régi" időkről, mikor még együtt voltunk, vagy csak ismerkedtünk. Bár kevesebbet beszéltünk, ritkábban futottunk össze, mindig érdeklődéssel fordultunk a másik felé. (nekem is volt közben valakim, de az nem tartott sokáig - szerencsére :D)

Azt is tudom, hogy ezzel a mostani barátnőjével keveset találkozik. Hétvégente, de akkor sem az egész hétvégét töltik együtt.

Néha olyan megjegyzést tesz/tett a volt párom, pl. amikor megvolt fázva, hogy "eljönnél ápolgatni?" Persze gondoltam, hogy ezeket nem gondolja komolyan.

Nem rég ennél azért egyértelműbb "jelzést" tett, amire én azt reagáltam, hogy "meg is lepődnél, ha igent mondanék". A válasza: Igen, de örülnék neki.

Azért azt még hozzáfűzném, hogy más jellegű témát is elmond, amit másnak nem, mert még most is megbízik bennem. És ez oda-vissza igaz. Amikor egy számára fontos témáról beszéltünk - amiről nem tudnak mások, és az együttlétről, megfordult a fejemben, hogy szereti-e egyáltalán a barátnőjét, vagy kevés neki a hétvégi szex? És miért bízik meg még mindig bennem? Mert az egy dolog, hogy én voltam az egyetlen barátnője, akit kedvelt az anyukája, az is egy dolog, hogy mellette álltam, amikor az anyukája sajnos meghalt, de a bizalom kemény dió


2013. jún. 30. 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt még hozzáfűzném, hogy megnéztem a barátnőjével készült képeket. Mosolyog, de a velem készült képeken boldogabbnak látszik. Bár az is lehet, hogy mindez nincs is így, csak én szeretném, ha így lenne.

Még mindig szeretem

2013. jún. 30. 10:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan emberek, akik úgy működnek, mint a majmok, addig nem engedik el az egyik indát, míg nem érzik biztosnak, hogy erősen fogják a másikat, nem akarnak leesni. Persze nem biztos, hogy így van, de megeshet, hogy Te az elengedésre szánt inda vagy, amibe még kapaszkodik, mivel még nem fogja elég erősen a másikat. Lehetséges, hogy beléd mindaddig fog kapaszkodni, míg Te hagyod, és másik kezével fog kapkodni más felé is. Lehet majd jön egy másik lány, egy harmadik, de mellette Te mindig ott leszel neki, míg nem talál egy olyat, akinél biztonságban fogja magát érezni. Hozzád végleg nem valószínű, hogy vissza fog térni teljesen. Nem biztos, hogy igazam van, de ha így van, akkor mindig is osztoznod fog kelleni rajta valakivel.
2013. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a srác viselkedése nekem sem tűnik túl etikusnak, főleg az új barátnőjével szemben. De az is lehet, hogy ezeket a dolgokat csak te magyarázod be magadnak.

Ha tényleg jóban vagytok, és őszinte a kapcsolatotok, akkor beszélj vele, hátha újra kezdhetitek. Szerintem jót tenne neked ha ennek a bizonytalanságnak így vagy úgy de véget vetnétek.

2013. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Több, mint egy év után már nem kellene belém kapaszkodnia. És a mostani "inda" már bő fél éve az életében van - bár őt nem ismerem, nem látok bele a kapcsolatukba

Nem hinném, hogy belém kapaszkodna, mert miután ezzel a lánnyal összejött, kimaradt 2,5 hónap, amíg nem beszéltünk. És később is csak kevesebbet

2013. jún. 30. 10:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Éppen ez az! Én mindig rendes pasinak gondoltam, és ha valóban szeretné a barátnőjét, akkor nem mondana ilyesmit a volt barátnőjének.

Eddig azt hittem, hogy túl vagyok rajta :) De nem, csak magamnak beszéltem be...

Érdekes, hogy huszonévesen ilyen legyek... ilyenek legyünk

2013. jún. 30. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!