Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják állandóan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják állandóan, hogy élőben kell ismerkedni, ha sok embernek ez szinte lehetetlen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember, főleg férfi küzd manapság azzal, hogy élőben "nem akarják észrevenni." Különféle okok is lehetnek, mivel minden ember más. Viszont nekik is mindenki azt mondja, hogy ismerkedjenek élőben!

De mégis hogyan?


2013. jún. 30. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én soha nem próbáltam a netes ismerkedést, valahogy nem az én világom, mert tudod neten bármit lehet írni, élőben azért látod hogy milyen reakciót ad amikor arról beszélsz vele.

pl:

Bejövök neked? :

-Neten: Igen, jól nézel ki és lehet meg a gép előtt: Hogy nézz már ki..

Élőben megkérdezed, akkor látod hogyan mondja, és milyen reakciót vág le amikor megkérdezed

Remélem érhetően írtam.:D

2013. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
És persze nem mindenki otthon ült a gép előtt:D Élőben tényleg jobb. Neten pl nem megy át a "speciális" humorom, nem hallani, mit milyen hangsúllyal mondok.
2013. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, és nem. Én malha.hu-n ismertem meg, (nem kapcsolatkeresés céljából regiztem oda anno be, csak így alakult. :)
2013. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

egyszer próbáltam neten ismerkedni, a pasi csak az arcáról küldött képet, élőben vagy 150 kiló volt

eléggé sokkolt, a fején a képen persze nem látszott hogy hát izé... kb. sz.rrá lapítana az ágyban merthogy alig volt 40 kiló akkoriban

azóta csak élőben ismerkedek, nem túl helyes, átlagos pasikkal, mert tőlük nem félek.

hidd el megy ez, csak mondogatni kell magadnak hogy meg tudom csinálni és odamész és megcsinálod, ennyi.

élőben nem érnek olyan sokkok és meglepetések mint neten

nincs annyi fájdalmas csalódás

2013. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"azóta csak élőben ismerkedek, nem túl helyes, átlagos pasikkal, mert tőlük nem félek."


Írnál példákat, ha kérhetlek, akár itt, akár privátban, ahogy gondolod! Minden egyes apró részlet érdekel!

2013. jún. 30. 13:26
 16/18 anonim ***** válasza:
minden egyes részlet érdekel - mi ez b..od, kihallgatás? XD
2013. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem kihallgatás. Kicsit barátságtalanabb lettél. Arra céloztam, hogy az élő ismerkedés kismillió variációt takar. Az is élő ismerkedés, hogy x bemutatja y-t z-nek és az is, hogy addig totál ismeretlen ember megszólítja a másikat és abból alakul ki a dolog.
2013. jún. 30. 21:29
 18/18 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Hogy èlöben? Gondolom nem halottakkal akarsz ismerkedni a temetöben hogy a fejfán a nerveket olvasott mert ha meg is simmered az màr nem fog tèged megismerni mert nem èl. Tehàt csak azokkal èrdemes ismerkedni akik mèg èlnek mert az ellenkezöje az elèggè bizarre dolog szerintem...mondhatni halott gyalàzàs. Azt meg bünteik is.
2014. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!