Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti el tudtok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti el tudtok képzelni egy olyan helyzetet, hogy megláttok az utcán, vagy bárhol egy lányt, és valami nagyon megfog benne, és mindent elkövettek, hogy valahogy kapcsolatba lépjetek vele?

Figyelt kérdés
Mert pl, azt gondoljátok, ha ha most nem próbálom meg, lehet, hogy örökre bánni fogom. Szóval szerintetek van-e ilyen lány, és megtennétek-e ezt érte.
2009. okt. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
igen eltudom képzelni, igen biztos van ilyen lány, igen megtenném :)
2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem vannak ilyen fiúk, bár azt nem tudom hogy kitartóak-e vagy sem de végülis annyira nem lehetnek kitartóak mert semmit sem tudnak a lányról akit leszólítanak az utcán ha cska a lány nem akarja:D velem volt egyszer olyan hogy odajött egy pasi a belvárosban, köszönt és megkérdezte hogy egy ilyen gyönyörű lánynak van-e barátja, reflexből azt mondtam hogy van mert nem jött be a srác és innentől nem igazán tud mit tenni, ha rögtön elutasítják, ha pedig nem és belemegy a lány akár csak egy kávézásba is akkor már valahol nyert ügye van és nem kell különösebben miért kitartani, elég ha haladnak a dolgok a saját medrükben és majd alakul a dolog. 20L
2009. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! Én már ismerkedtem meg így nőkkel.
2009. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de csak ittas álapotban éreztem. Lehet, hogy meleg vagyok?
2009. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképp! A legutóbbi így nézett ki:


-Szia! Nem láttál erre egy tucat szentjános bogarat? Már vagy húsz perce próbálom őket befogni, de szívecske alakban repülnek és nagyon gyorsak! Az előbb itt láttam őket melletted!

-(nagymosoly)

-(komoly fej, oldalpillantások) Lehet, hogy most megromlik a kapcsolatunk, de az előbb hazudtam! Nem is láttam bogarakat, csak gondoltam idejövök, mert tetszel a srácnak aki veled beszélget!

-(szívből jövő nevetés)igazán?

- hát az előbb már lebuktam, miért hazudnék?

-(mosolyogva)mert mondjuk te vagy a baltás gyilkos?

- a baltámat elfelejtettem megélezni, viszont épp beszélgetek egy lánnyal, akivel azt próbáljuk eldönteni, hogy tetszünk-e egymásnak, és még azt sem tudja hogy nemsokára indulnom kell..

- hát akkor mondd neki, hogy menned kell!

- mit gondolsz, megadná a számát? vagy inkább nem érdemes vele találkoznom?

- szerintem egy helyes pasinak készséggel megadná, nem próbálod meg?

- miért ne! akkor ide írhatod (és odaadtam a telómat)

Úgy köszöntem el, hogy "majd értesítjük"

3 hónapja járunk :D


FREEDOM FOR ALL!!!

2009. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!